• Obniżka
Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy
  • Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy
  • Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy w pokrowcu
Promocja
JANPOL

Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy

1 199,00 zł 899,00 zł
Nowy produkt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 199,00 zł

Kieszeniowy materac Niobe Janpol w dwóch pokrowcach do wyboru.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Niobe to najnowsza propozycja produktowa od marki Janpol. Producent określa model mianem multifunkcyjnego, ponieważ łączy on w sobie cechy takie jak trwałość oraz sprężystość, przy czym zapewnia przyjemne uczucie otulenia, a także odpowiednią miękkość. Niewątpliwą zaletą materaca Niobe jest bardzo dobra cena, za która otrzymujemy produkt, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Są one gwarancją przyjemnego odpoczynku. Warto również zaznaczyć, że materac otrzymujemy w zdejmowanym pokrowcu, co pozwala nam dbać o świeże i czyste środowisko snu. Produkt posiada dwie strony użytkowe o odmiennym stopniu twardości. Takie rozwiązanie nie tylko daje nam możliwość wyboru, ale także pozwala znacznie wydłużyć żywotność materaca, który objęty jest aż 5-letnią gwarancją. Materac Niobe to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego - przewidziane zastosowanie: łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn.

Sprężyna Multipocket
Sprężyna Multipocket: w prezentowanym materacu na każdym metrze kwadratowym znajduję się aż 500 sprężyn, które umieszczone są w materiałowych kieszonkach. Warto zaznaczyć, że każda ze sprężyn działa niezależnie od drugiej i stanowi doskonałe punktowe podparcie dla ciała osoby korzystającej z modelu, niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się podczas snu.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: główną zaletą pianki, jest fakt iż reaguje ona na ciepło użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn ciała, dając przy tym delikatny efekt otulenia.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał, który cechuje się zwiększoną gęstością oraz sprężystością. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż pod wpływem obciążenia dopasowuje się idealnie do wszystkich krzywizn ciała. Warto również nadmienić, iż jest to bardzo stabilna pianka, która stanowi doskonałe podparcie dla ciała. Istotną kwestią jest również trwałość surowca, dzięki której możemy używać materac przez wiele lat.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Niobe - budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: wykonany z wysokiej jakości dzianiny, pozyskiwanej z biodegradowalnych włókien. Dzięki temu pokrowiec jest przyjazny środowisku i spełnia restrykcyjne wymagania w certyfikowanym procesie produkcji. Pokrowiec ma wysoki poziom przewiewności, dlatego nie zagnieżdżają się w nim substancje szkodliwe dla użytkownika materaca. Materiał można prać w maksymalnej temperaturze 60 st.C.
Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wysokiej jakości pokrowiec, który w swej strukturze zawiera srebro.Takie rozwiązanie ma za zadanie uniemożliwić rozwój bakterii oraz zredukować alergie. Warto zaznaczyć, że srebro sprawia, że materiał się nie elektryzuje, dzięki temu, nie osiada się na nim kurz. Dodatkowym atutem pokrowca Silverprotect jest fakt, iż niweluje on on brzydkie zapachy. Można go także z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze, nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
20 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
20 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Promocja
JANPOL