Materac SERTA RITZ kieszeniowo-piankowy
  • Materac SERTA RITZ kieszeniowo-piankowy
  • Materac SERTA RITZ kieszeniowo-piankowy
SERTA

Materac RITZ SERTA kieszeniowo-piankowy

7 490,00 zł

Luksusowy materac Ritz Serta z dwoma rzędami wkładu kieszeniowego oraz pianką z pamięcią kształtu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Ekskluzywny materac Ritz to wysokiej jakości model o wysokości 35 cm, o którego luksusowe użytkowanie dba wiele najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Konstrukcja tego modelu imituje łóżko kontynentalne. Znaleźć można tutaj aż dwa rzędy kieszeń sprężynowych, które pracują indywidualnie w aż 5 różnych strefach, co zapewnia perfekcyjne podparcie kręgosłupa oraz równomierny rozkład ciężaru ciała na całej powierzchni. Oprócz tego model ten posiada oddzielny topper, a także pamięciową piankę Visco z żelem, która bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając ergonomiczne podparcie i uczucie miękkości, a przy tym reguluje temperaturę wypoczynku. Znajdziemy tu ponadto ekskluzywną warstwę nietkanego naturalnego jedwabiu, która ma znaczenie dla higieny wypoczynku i również reguluje temperaturę. O komfort termiczny osoby wypoczywającej dba ponadto wyjątkowa tkanina pokrowca, która ma właściwości chłodzące. Dla większej wytrzymałości krawędzie materaca zostały wzmocnione.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: wysokiej jakości wkład sprężynowy, w którym każda sprężynka umieszczona jest w osobnym woreczku. Taka budowa zapewnia indywidualną pracę sprężyn, uginają się one tylko w miejscach nacisku. W materacu Ritz zastosowano dwie warstwy sprężyn kieszeniowych, które dodatkowo ułożone zostały w 5 stref o zróżnicowanej twardości.
Pianka Visco
Pianka Visco: termoelastyczna pianka, która pod wpływem temperatury i nacisku ciała, idealnie dopasowuje się do sylwetki, redukując nadmierne napięcia oraz poprawiając krążenie krwi. Wpływa na efektywną i szybką regenerację organizmu podczas snu. Pianka po ustaniu nacisku powraca do swojej pierwotnej formy.
Pianka HyperSoft HR D36
Pianka HyperSoft HR D36: lekka, miękka w odczuciu oraz sprężysta pianka, która cechuje się świetną przepuszczalnością powietrza. Tworzy niezwykle higieniczne warunki podczas snu. Elastyczność pianki wpływa natomiast na doskonałe dopasowanie do sylwetki użytkownika podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 35 CM
Twardość - średni
Materac Ritz Serta  - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: innowacyjny pokrowiec ze specjalną tkaniną chłodzącą w składzie. Pokrowiec zapewnia przyjemny chłód podczas snu, chroniąc użytkownika przed przegrzaniem. Jest to idealny wybór dla osób zmagających się z problemem potliwości w nocy.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
35 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
35 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
SERTA