SERTA

Materac BROOKLYN BRIDGE SERTA kieszeniowy

3 190,00 zł

Nowoczesny materac Brooklyn Bridge Serta z wkładem kieszeniowym i warstwami wysokiej jakości pianek.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Materac Brooklyn Bridge Serta to nowoczesny produkt wykonany z najlepszych na rynku materiałów. Dzięki połączeniu we wkładzie materaca wysokich sprężyn kieszeniowych, rozmieszczonych w specjalne strefy twardości, i naturalnych komponentów piankowych, produkt zapewnia wygodny i zdrowy odpoczynek. Materac Brooklyn Bridge to model, którego dwustronna konstrukcja tworzy doskonałe warunki podczas snu, zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa na całej długości oraz dopasowanie do naturalnych krzywizn ciała. W materacu Brooklyn Bridge wykorzystano również naturalne materiały jak bawełna i wełna, które odpowiadają za zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu cieplnego. Do materaca dołączony został przyjemny w dotyku i wysoce przewiewny pokrowiec z tkaniny Aloe Vera. Jest to wytrzymały materiał, który nie traci swoich właściwości mimo codziennego użytkowania. Jedną z zalet materaca Brooklyn Bridge jest długi okres gwarancji, jaką objęty został wkład materaca – wynosi ona aż 10 lat. Brooklyn Bridge to idealny wybór dla osób szukających zdrowego i komfortowego podparcia podczas snu!

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: wkład sprężynowy, w którym każda sprężynka umieszczona jest w osobnym woreczku, dzięki czemu pracują one indywidualnie w zależności o siły nacisku na dany fragment materaca. W materacu Brooklyn Bridge sprężyny kieszeniowe ułożone zostały w 5 stref o zróżnicowanej twardości. Zapewniają stabilne i ergonomiczne podparcie ciała podczas snu.
Pianka AG
Pianka AG: sprężysta pianka, której zadaniem jest oddzielenie sprężyn od bezpośredniej powierzchnia spania. Pianka usztywnia całą konstrukcję oraz, dzięki wysokiej elastyczności, wpływa na komfort i wygodę codziennego odpoczynku.
Pianka D18
Pianka D18: pianka o podwyższonej twardości, dzięki czemu zapewnia stabilność i sztywność całej konstrukcji materaca. Pianka wysokoelastyczna D18 to również trwały i dobrze przepuszczający powietrze materiał, dzięki któremu w obrębie materaca zachowane zostają higieniczne warunki.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 CM
Twardość - średni
Materac Brooklyn Bridge Serta - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wysokiej jakości pokrowiec z tkaniny Aloe Vera, która cechuje się doskonałą przewiewnością oraz wytrzymałością. Jest przyjemny w dotyku, dzięki czemu wpływa na jeszcze wyższy komfort codziennego użytkowania. Pokrowiec nie nadaje się do prania w pralce.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
32 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
32 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
SERTA