Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Kołdra Lyocell Pan Materac
  • Kołdra Lyocell Pan Materac
  • Kołdra Lyocell z naszywką Pan Materac
  • Opakowanie kołdry Lyocell Pan Materac
PAN MATERAC

Kołdra LYOCELL PAN MATERAC

471,00 zł

Syntetyczna kołdra Lyocell Pan Materac z puszystym włóknem poliestrowym.

Rozmiar:
Wersja:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Kołdra LYOCELL PAN MATERAC Rozmiar: 155x200, Wersja: Całoroczna 25 500,00
Kołdra LYOCELL PAN MATERAC Rozmiar: 200x220, Wersja: Całoroczna 44 693,00
Kołdra LYOCELL PAN MATERAC Rozmiar: 155x200, Wersja: Letnia 38 471,00
Kołdra LYOCELL PAN MATERAC Rozmiar: 200x220, Wersja: Letnia 34 650,00

Całoroczna jednowarstwowa kołdra Lyocell Pan Materac to idealny model dla każdego dorosłego lub nastoletniego użytkownika. Została ona stworzona z imitacji jedwabiu oraz włókna poliestrowego. Tkanina jest bardzo miękka i gładka, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku osób ze skórą wrażliwą. Kołdra perfekcyjnie wchłania wilgoć, utrzymując jej odpowiedni poziom, aby zapobiegać rozwojowi niechcianych roztoczy oraz bakterii. Kołdra występuje w kilku wariantach wymiarowych, dlatego z łatwością można wybrać ten idealny. Model jest uznawany za przyjazny dla wegan, ponieważ część jego włókien pozyskuje się z drewna. Kołdra posiada certyfikat OEKO-TEX®, świadczący o braku szkodliwych substancji stosowanych podczas produkcji. Poprzez funkcję termoregulacji, model świetnie dopasowuje się do temperatury zarówno ciała użytkownika, jak i pomieszczenia, zapewniając jej odpowiedni poziom. Kołdrę można prać w pralce, w temperaturze nieprzekraczającej 40 st. C, więc dbałość o świeżość i higienę modelu jest niezwykle prosta.

WYPEŁNIENIE: 60% TENCEL LYOCELL; 40% PUSZYSTE WŁÓKNO POLIESTROWE
Kołdra Lyocell Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PAN MATERAC