PAN MATERAC

Materac MICHIGAN PAN MATERAC hybrydowy

5 390,00 zł

Wysokiej jakości hybrydowy materac Michigan Pan Materac zbudowany z kilku warstw komfortowych pianek i elastycznych sprężyn kieszeniowych.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Ekskluzywny materac hybrydowy Michigan to model zapewniający niezrównany komfort wypoczynku. Jest to zaawansowany produkt, który łączy w sobie różnorodne komponenty, zapewniając optymalny komfort i wsparcie podczas snu. Górną warstwę stanowi pianka Visco, znana jako pianka pamięciowa, która reaguje na ciepło ciała i idealnie dopasowuje się do jego kształtu, a także redukując punkty nacisku. Dodatek pianki wysokoelastycznej oferuje stabilne wsparcie i sprężystość - komponent szybko wracając do pierwotnego kształtu, co ułatwia zmianę pozycji snu. Materac Michigan Pan Materac posiada również warstwę naturalnego i antyalergicznego lateksu, która zapewnia świeżość i higieniczność. Głównym komponentem są sprężyny kieszeniowe, które pracują niezależnie od siebie, co pozwala na idealne dopasowanie do ciała i minimalizację przenoszenia ruchów przez drugą osobę. Ostatnia warstwa, pianka twarda, dodaje sztywności i stabilności, wspierając odpowiednie ułożenie kręgosłupa. Charakteryzuje się dużą gęstością, która zapewnia wysoką wytrzymałość i elastyczność, stanowiąc stabilną bazę i zwiększając trwałość materaca.

Pianka Visco D50
Pianka Visco D50: nazywana również pianką pamięciową. Komponent ten reaguje na ciepło ciała i idealnie dopasowuje się do sylwetki, zapewniając odczucie delikatnego otulenia. Zapewnia doskonałe podparcie oraz redukcję punktów nacisku, co sprzyja zdrowemu krążeniu krwi. Gwarantuje niezwykle komfortowy wypoczynek.
Lateks
Lateks: naturalny materiał, który jest elastyczny i odporny na odkształcenia. Lateks ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, co czyni go idealnym wyborem dla osób wrażliwych na alergeny. Jego porowata struktura zapewnia doskonałą wentylację, co pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę podczas snu.
Pianka wysokoelastyczna D35
Pianka wysokoelastyczna D35: ta warstwa zapewnia doskonałe wsparcie oraz sprężystość. Dzięki swojej strukturze, szybko wraca do pierwotnego kształtu, co pozwala na łatwe poruszanie się i zmianę pozycji podczas snu. Jest to materiał niezwykle trwały i odporny na odkształcenia.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: stanowią bazę materaca. Każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej przegrodzie, co pozwala na niezależną pracę każdej z nich. Dzięki temu materac idealnie dopasowuje się do ciała, zapewniając punktowe podparcie i minimalizując przenoszenie ruchów na drugą osobę, co jest szczególnie ważne dla par.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 34,5 CM
Twardość - średni
Materac Michigan Pan Materac - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: nowoczesny pokrowiec, który redukuje ilość bakterii i grzybów. Gwarantuje to bezpieczne i higieniczne warunki snu. Wykonany z przyjemnej w dotyku dzianiny, co przekłada się na najwyższy komfort użytkowania. Zastosowane materiały sprawiają, że pokrowiec jest niezwykle delikatny dla skóry.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
34,5 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
34,5 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
PAN MATERAC