Materac Janpol Andromeda kieszeniowy
  • Materac Janpol Andromeda kieszeniowy
  • Materac Janpol Andromeda kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Andromeda kieszeniowy w pokrowcu
JANPOL

Materac ANDROMEDA JANPOL sprężynowy

1 356,00 zł
Nowy produkt

Materac Andromeda Janpol z wkładem ze sprężyny kieszeniowej o 7 strefach twardości obłożonej lateksem. Dodatkowym walorem materaca Andromeda jest możliwość wyboru wysokiej klasy pokrowca.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Andromeda to wysokiej jakości produkt, w którym w trosce o kręgosłup zastosowano tu gęstą sprężynę kieszeniową multipocket (500 szt./m2) o 7 strefach twardości. Rozdzielenie sprężyn w materacu Andromeda do oddzielnych kieszeni nadało produktowi punktowej wrażliwości na nacisk. Idealne podparcie dla ciała dodatkowo wspiera 2-centymetrowe, lateksowe obłożenie. Lateks to gwarancja długiej żywotności materaca oraz szczególnej higieny, dzięki porowatej, „oddychającej” strukturze. Materac Andromeda zapewnia wygodny i spokojny sen. Ogranicza ryzyko powstania pleśni i grzybów oraz zalegania kurzu we wnętrzu. Jest dwustronny i dostępny w dwóch pokrowcach zewnętrznych do wyboru. Ma wysokość ok. 18 cm. Materac Andromeda najlepiej używać go ze stelażami prostymi. Materac Andromeda to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego - przewidziane zastosowanie: łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn.

Sprężyny Multipocket
Sprężyna Multipocket: 7-strefowe sprężyny niestykające się ze sobą, gdyż każda z nich umieszczona jest w osobnym woreczku. Materace z formatką „multipocket” charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością sprężyn, zapewniając idealne podparcie dla sylwetki. Dodatkowo modele te pracują bardzo cicho i umożliwiają bardzo dobry przepływ powietrza.
Lateks
Lateks: Stanowi obłożenie materaca z najwyższej półki. Zapewnia bardzo dobrą wentylację i wysoki standard higieny. Nie gromadzi się w nim kurz, roztocza, grzyby i bakterie, a dodatkowym atutem jest przyjemny zapach materaca. Poza tym jest to surowiec bardzo elastyczny, więc świetnie dopasowuje się do budowy anatomicznej ciała i stanowi stabilne podparcie.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - sredni
Andromeda - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: został wykonany z dzianiny o zróżnicowanej sztywności materiału. Tkanina jest niezwykle miękka i przyjemna dla ciała, dzięki czemu poprawia komfort snu. Materiał doskonale dopasowuje się do wkładu materaca niezależnie od jego budowy. Pokrowiec Smart nadaje się do prania wodnego w maksymalnej temperaturze 60 stopni, co wpływa na higieniczne warunki snu.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
18 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 16 customer reviews
Zweryfikowany zakup

bez zarzutów

Materac użytkują starsze osoby swoją funkcję spełnia idealnie, wysoki komfort spania, brak dolegliwości kręgosłupa czy biodra. Produkt godny polecenia.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Andromeda

Super

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

materac

Materac skrojony na wymiar pomimo nie najpopularniejszych rozmiarów. Twardość super. Wygoda w spaniu również. Ogólnie ok

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

materac

materac bardzo dobry, dostawa szybka, panowie sympatyczni. AM.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Sprzedawca bardzo wiarygodny, materac został dostarczony bardzo szybko, kontakt ze sprzedającym bardzo dobry, fachowe doradztwo. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
18 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
JANPOL