KARIBIAN DESCANSO

Materac ELLE COOLER KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

6 169,00 zł

Materac Elle Cooler Karibian Descanso to wyjątkowy produkt o wysokim standardzie wykonania, który zapewnia zdrowy i kojący sen. Dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów, materac gwarantuje długotrwałe odprężenie ciała.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Elle Cooler Karibian Descanso został zaprojektowany z wykorzystaniem elastycznych sprężyn kieszeniowych, które reagują punktowo, pod wpływem nacisku ciała śpiącego. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które często zmieniają pozycję w trakcie snu. Wysokiej jakości sprężyny nie przenoszą drgań, dlatego w materacu nie powstaje wrażenie zbytniego wypychania ciała użytkownika przez podłoże do odpoczynku. Pianka Gel Therm to kolejny materiał, zastosowany w materacu Elle Cooler Karibian Descanso, dzięki któremu w jego wnętrzu nieustannie pozostaje utrzymana właściwa temperatura po to, aby nie doprowadzić do przegrzania. Pianka Memory Therm z kolei świetnie dopasowuje się do wszystkich kształtów ciała śpiącego, eliminując wrażenie głębokiego uginania się materaca w trakcie snu. Pianka HR natomiast to tworzywo, które odpowiednio utwardza całą powierzchnię materaca, dbając jednocześnie o trwałość podłoża do snu przez długi czas. Wkład zabezpieczono nowoczesnym pokrowcem Tencel Stretch, którego struktura jest przyjazna dla środowiska. Materiał ten eliminuje powstawanie szkodliwych bakterii oraz roztoczy, tym samym zapewniając spokojny sen także alergikom.

Pianka Gel Therm
Pianka Gel Therm: innowacyjny materiał działający jako skuteczna bariera przed przegrzewaniem. Specjalnie opracowana pianka, wzbogacona o żel o niskiej przewodności cieplnej, zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i utrzymuje świeżość materaca przez długi czas. Dzięki temu materac jest przewiewny i zapewnia komfortowy sen każdej nocy.
Pianka Memory Therm
Pianka Soft Soya: dzięki zastosowaniu, materac doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa osoby śpiącej. Pianka reaguje na temperaturę ciała, co umożliwia idealne podparcie i rozłożenie nacisku. Materiał zawsze powraca do swojego pierwotnego kształtu, eliminując efekt zapadania się materaca i zapewniając stabilność oraz wygodę podczas odpoczynku.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: ten materac oferuje solidną i stabilną podstawę dla pozostałych materiałów użytych w jego konstrukcji. Każda sprężyna została umieszczona w oddzielnej kieszeni, co pozwala na indywidualne ugięcie pod naciskiem ciała śpiącego. Dzięki temu unikamy nieprzyjemnego przenoszenia drgań na całą powierzchnię materaca podczas odpoczynku.
Pianka HR
Pianka HR: charakteryzująca się doskonałymi właściwościami adaptacyjnymi i twardością. Jest niezwykle elastyczna, co pozwala na dopasowanie się do indywidualnych preferencji użytkownika. Dodatkowo, dzięki swojej wyjątkowej trwałości, pianka znacznie przedłuża żywotność materaca, zapewniając wytrzymałość na długie lata.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Elle Coller Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Tencel Stretch
Pokrowiec Tencel Stretch: stworzony za pomocą ekologicznego włókna pochodzenia roślinnego. Pokrowiec jest bardzo miękki w dotyku oraz doskonale wchłania wilgoć, tworząc perfekcyjne warunki do przyjemnego snu. Tkanina sprawdzi się także w przypadku osób zmagających się z alergiami, ponieważ hamuje rozwój bakterii i roztoczy w materacu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
KARIBIAN DESCANSO