KARIBIAN DESCANSO

Materac HYBRID PERFORMANCE KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

4 338,00 zł

7-strefowy anatomiczny materac Hybrid Performance o średnim stopniu twardości z wkładem sprężynowym.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Hybrid Performance to wysokiej jakości materac hiszpańskiej marki Karibian Descanso, którego wkład tworzą sprężyny kieszeniowe, a ich uzupełnieniem jest pianka HR i pianka termoelastyczna Memory Soya. Taka konstrukcja zapewnia doskonałe podparcie sylwetki, przewiewność, trwałość oraz swobodę i niezależność ruchów, a tym samym niezakłócony sen w przypadku użytkowników sypiających wspólnie na jednym materacu. W budowie materaca Hybrid Performance wyodrębniono 7 stref twardości, dzięki czemu rozłożenie ciężaru poszczególnych partii ciała jest równomierne, a każda z nich otrzymuje wsparcie adekwatne do potrzeb. Dodatkowo materac posiada wzmocnienie krawędzi – pas okalający, który zapewnia solidne wsparcie brzegów materaca, zapobiegając ich zapadaniu się podczas siadania. Z nowoczesną technologią znakomicie współgra elegancki pokrowiec zaprojektowany w zgodzie ze współczesnymi trendami.

Pianka Memory Soya
Pianka Memory Soya: to pianka lepkosprężysta z pamięcią kształtu o gęstości 50 kg/m3. Zawiera dodatek wysokogatunkowych nasion soi, co sprawia, że jest przyjazna dla środowiska i odporna na starzenie. Reaguje na nacisk i temperaturę ciała, doskonale dopasowując się do sylwetki, a po ustaniu ich oddziaływania powraca do swojego pierwotnego kształtu.
Pianka HR
Pianka HR: pianka o gęstości 28 kg/m3 charakteryzująca się dużą zdolnością adaptacji do ciała użytkownika i dużą wytrzymałością.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: sprężyny zamknięte w oddzielnych kieszonkach, z których każda działa niezależnie, reagując na nacisk wywierany na nią bez ingerowania w sąsiednie sprężyny. Dzięki temu każda część ciała otrzymuje indywidualne wsparcie, a ruchy partnera podczas snu nie są przenoszone na całą powierzchnię materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Hybrid Performance Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Stretch
Pokrowiec Stretch: miękki i przyjemny w dotyku pokrowiec o nowoczesnym designie, wykonany z materiału, który wzmacnia właściwości adaptacyjne wkładu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
KARIBIAN DESCANSO