MATERASSO

Materac HYBRID HERBAL MATERASSO kieszeniowy

2 737,00 zł

Materac Hybrid Herbal powstał z połączenia sprężyn kieszeniowych, pianki lateksowej oraz pianki Herbal. Wyposażony w system wentylacji Air Flow.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Materac Materasso Hybrid Herbal jest połączeniem dwóch rodzajów pianek, pomiędzy którymi umieszczone zostały sprężyny kieszeniowe. Dzięki tym ostatnim materac wyróżnia się wyjątkowym dopasowaniem do kształtu anatomicznego śpiącej osoby. Każda ze sprężyn, umieszczona w osobnych kieszeniach z tkaniny, ugina się niezależnie od siebie. Gwarantuje to komfort snu i właściwe podtrzymanie kręgosłupa podczas odpoczynku. Przewiewna pianka Herbal została nasączona wyciągiem z rumianku, który wykazuje właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i kojące, zapewniając zdrowy i regeneracyjny sen. Pianka lateksowa wyróżnia się wyjątkową elastycznością punktową i jest szczególnie dedykowana osobom, które zmagają się z bólem kręgosłupa. Materac Hybrid Herbal Materasso posiada także system wentylacji Air Flow, zapewniając odprowadzanie powietrza z rdzenia materaca, minimalizując rozwój drobnoustrojów. W zestawie zdejmowalny pokrowiec Lyocell wykonany z włókna klimatyzującego. Wysokość materaca: 28 cm. Zalecany stelaż: sztywny lub elastyczny. Maksymalne obciążenie: 130 kg.

Pianka lateksowa
Pianka lateksowa: wytworzona z naturalnego surowca, jakim jest mleczko kauczukowe. Odznacza się właściwościami antybakteryjnymi. Polecane są także osobom wrażliwym na alergeny. Materace wykonane z pianki lateksowej odznaczają się elastycznością, dzięki czemu doskonale dopasowują się do ciała.
Pianka Herbal
Pianka Herbal: to nowa, innowacyjna pianka wysokoelastyczna, którą charakteryzuje wytrzymałość na odkształcenia. Wyróżnia ją adaptacyjność punktowa, która gwarantuje idealne rozłożenie masy ciała człowieka. Piana została zaimpregnowana naturalnym olejkiem z rumianku, który charakteryzuje się właściwościami łagodzącymi, przeciwzapalnymi i antybiotycznymi. Materace z tą pianką szczególnie są polecane osobom cierpiącym na reumatyzm i bezsenność.
Pianka Lavender
Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn, umieszczona w osobnej kieszonce, działa niezależnie. Dzięki temu ich praca jest cicha, a materac ugina się tylko w miejscu nacisku, przez co można użytkować go po obu stronach. Posiada siedem stref twardości, idealnie dostosowując się do śpiącej na nim osoby.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 cm
Twardość - średni
Hybrid Herbal - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lyocell: wykonany z pikowanej piany Greengel, zawierającej w swojej strukturze celulozę, która wykazuje właściwości antybakteryjne. Obszycie zawiera pas 3D, który służy do usprawnienia przepływu powietrza. Pokrowiec zdejmowalny. Można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
MATERASSO