Materac Primator Bio-Ex Royal Materasso
  • Materac Primator Bio-Ex Royal Materasso
MATERASSO

Materac PRIMATOR BIO-EX ROYAL MATERASSO kieszeniowo-lateksowy

1 229,00 zł
Nowy produkt

Rehabilitacyjny materac Primator Bio-Ex Royal z wkładem ze sprężyny kieszeniowej o siedmiu strefach twardości, obłożony lateksem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Materac Primator Bio-Ex Royal zaliczany jest do produktów rehabilitacyjnych. Jego wkład tworzą sprężyny kieszeniowe o siedmiu strefach twardości. Są cenione przez użytkowników, ponieważ bardzo dobrze dopasowują się do ciała i zapewniają stabilne podparcie dla kręgosłupa. Każda z nich znajduje się w oddzielnej materiałowej kieszonce więc pracują indywidualnie, a powierzchnia materaca nie ugina się w całości, tylko w miejscach styku z ciałem. W trosce o lepszy komfort snu, w modelu z obu stron zastosowano warstwę lateksu (3 cm), która znakomicie współpracuje z wkładem sprężyn. Lateks zapobiega rozmnażaniu się bakterii i zapewnia szybkie odprowadzenie wilgoci. Primator Bio-Ex Royal jest dostępny w dwóch twardościach, by jeszcze lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb i upodobań. Jest przewiewny i bezpieczny dla alergików. Występuje w pikowanym pokrowcu Lyocell z możliwością prania w temperaturze do 60ºC. Obustronne obłożenie lateksem pozwala na korzystanie z jego każdej strony. Modelu nie należy używać ze stelażami regulowanymi, najlepiej stosować proste modele elastyczne lub sztywne. Wysokość: 21 cm.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: Sprężyna kieszeniowa została spopularyzowana w roku 1930 i do tej pory powstają kolejne modele oraz łóżka z ich zastosowaniem. Dzięki zamknięciu każdej ze sprężyn w osobnej kieszonce, materac bardziej punktowo podpiera ciało niż w przypadku sprężyn bonellowych. Ponadto umożliwiło to stworzenie materaców o siedmiu strefach twardości, które są popularne do dnia dzisiejszego.
Lateks
Lateks: Pierwsza udana próba produkcji lateksu miała miejsce w 1928 roku. Niedługo potem firma Dunlopillo wprowadziła materace z lateksem, które doceniła brytyjska rodzina królewska, a teraz są szeroko dostępne dla każdego. Lateks jest bardzo wytrzymały i higieniczny. W połączeniu ze sprężynami kieszeniowymi zapewnia świetną jakość i komfort snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Primator Bio-Ex Royal - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lyocell: Materac Primator Bio-Ex Royal występuje w pokrowcu Lyocell. Jest to tkanina utworzona na bazie wiskozy drzewnej, która bardzo dobrze "oddycha". Pokrowiec świetnie przyjmuje i odprowadza wilgoć, jest także bardzo przyjemy i jedwabisty w dotyku. Posiada zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
lateksowo-kieszeniowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Rewelacja!

Kupiłam materac z myślą o problemach z kręgosłupem i był to strzał w dziesiątkę! Już po pierwszej nocy minęła większość problemów, jakie męczyły mnie przy starym materacu. Nie chce się z niego wstawać, jest jednocześnie miękki i stabilny. Dość wysoko, przez co lepiej się z niego wstaje. W tym przedziale cenowym warty uwagi.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac rewelacja

To mój trzeci materac i jest najlepszy wszystko dopasowane. A tak normalnie to mój pierwszy materac miesiąc spania i jest dobrze

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac PRIMATOR BIO-EX ROYAL MATERASSO kieszeniowo-lateksowy

Wygodny ,ale też odpowiednio twardy, aż nie chce się wstawać.Bardzo udany zakup !!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

materac primator bio-ex royal

Polecam zakupić. Nie ma to jak się porządnie i wygodnie wyspać :) Zdecydowanie polecam zakupów dokonać u Panamateraca :) Szybko, profesjonalnie, z pełnymi informacjami.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
lateksowo-kieszeniowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
MATERASSO