PAN MATERAC

Materac MINNEAPOLIS PAN MATERAC hybrydowy

4 390,00 zł

Materac hybrydowy Minneapolis z kolekcji Pan Materac z pianką Visco i wysokoelastyczną.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Minneapolis marki Pan Materac to doskonały wybór dla osób ceniących sobie stabilność i komfort snu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów materac zapewnia optymalne wsparcie i wygodę przez całą noc. Konstrukcja materaca obejmuje starannie dobrane warstwy pianki i sprężyn, które wspólnie tworzą doskonałe warunki do zdrowego i relaksującego snu. Materac Minneapolis charakteryzuje się stabilnością i wytrzymałością. Zastosowanie systemu sprężyn kieszeniowych pozwoliło uzyskać optymalne podparcie dla kręgosłupa. Działają one niezależnie od siebie, co minimalizuje przenoszenie ruchów i drgań. Pianka Visco idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając uczucie miękkości i otulenia. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się regenerującym snem, bez względu na pozycję spania. Pianka wysokoelastyczna charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością, co pozwala na doskonałe podparcie ciała. W połączeniu z systemem sprężyn kieszeniowych pianki te tworzą harmonijną całość, która zapewnia niezrównany komfort i wsparcie. Każda warstwa materaca Minneapolis została starannie dobrana, aby współpracować z innymi elementami, tworząc produkt spełniający najwyższe standardy jakości i komfortu snu.

Pianka Visco D50
Pianka Visco D50: moletowana powierzchnia pianki zwiększa przepuszczalność powietrza, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury podczas snu. Pianka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, redukując punkty nacisku. Użytkownik może cieszyć się regenerującym snem, bez względu na pozycję spania.
Pianka wysokoelastyczna D22
Pianka wysokoelastyczna D22: charakteryzuje się elastycznością i sprężystością, co pozwala na doskonałe podparcie ciała. Pianka dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając komfort i wspierając prawidłową postawę podczas snu.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: zaawansowany system sprężyn, które działają niezależnie od siebie. Dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszeni materac doskonale reaguje na ruchy ciała, minimalizując przenoszenie drgań i zapewniając stabilność.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 CM
Twardość - twardy
Materac Minneapolis Pan Materac - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkanina zapewniająca maksymalną trwałość i komfort. Wysoka przepuszczalność powietrza umożliwia skuteczną regulację temperatury podczas snu, co zapobiega przegrzewaniu się i poceniu. Pokrowiec tworzy barierę ochronną przed roztoczami, bakteriami i innymi alergenami, co przyczynia się do zdrowszego i bardziej higienicznego środowiska snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
32 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
32 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
dla par
PAN MATERAC