HILDING

Materac AIDA DELUXE EDITION BY HILDING kieszeniowy

5 890,00 zł

Materac kieszeniowy Aida z najnowszej kolekcji Deluxe by Hilding z czterema pokrowcami do wyboru.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 25 dni roboczych
Ilość:

Materac Aida to wyjątkowy produkt, którego budowa opiera się na innowacyjnym systemie Unique HD Contour Pocket Spring składającym się z ponad 2000 sprężyn umieszczonych w osobnych kieszeniach. Ta zaawansowana technologia dostosowuje się anatomicznych konturów ciała oraz zmian pozycji snu. Dzięki sprężynom o różnej twardości uzyskano siedem stref komfortu. Pianka TigerTouch nie tylko podnosi sprężystość materaca, ale także nadaje mu dynamiczne wsparcie. Jej otwartokomórkowa struktura umożliwia swobodny przepływ powietrza. Zewnętrzną warstwę materaca stanowi pianka CelsiusVisco, która reaguje na ciepło ciała, dzięki czemu materac Aida DeLuxe Edition by Hilding idealnie dostosowuje się do kształtów ciała, dając uczucie przyjemnego otulenia. Doskonała i błyskawiczna reakcja na kształt sylwetki sprawia, że zwiększa się powierzchnia podparcia, co eliminuje potrzebę obracania się w trakcie snu. Po ustaniu nacisku materac powoli wraca do swojej pierwotnej formy. Materac Aida DeLuxe Edition by Hilding został wyposażony w możliwość wyboru pokrowca spośród aż czterech propozycji: Modern, English Breakfast, Baroque lub Glamour. Wkład materaca posiada 15-letnią gwarancję.

Pianka CelsiusVisco
Pianka CelsiusVisco: termoelastyczny materiał, reagujący na ciepło ciała. Doskonale dostosowuje się do kształtów sylwetki, gwarantując najwyższy poziom komfortu podczas snu.
Pianka TigerTouch
Pianka TigerTouch: podnosi sprężystość materaca, zapewniając dynamiczne i aktywne wsparcie. Otwartokomórkowa struktura umożliwia swobodny przepływ powietrza. Materiał wyróżnia się wysoką odpornością na użytkowanie.
Sprężyny Unique HD Contour Pocket Spring
Sprężyny Unique HD Contour Pocket Spring: tworzą inteligentny system ponad 2000 sprężyn, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała oraz adaptują się do zmian pozycji, zapewniając jednocześnie stabilne podparcie.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - twardy
Aida - budowa
Pokrowiec Modern
Pokrowiec Modern: okrowiec łączy w sobie elegancję i nowoczesność. Górna, grubo tłoczona warstwa wykorzystuje technologię Purissimo®NTL i Climattres, eliminujące alergeny i regulujące temperaturę ciała. Dzięki temu, pokrowiec zapewnia uczucie chłodzenia przy wzroście temperatury ciała i ciepła, gdy jego temperatura spada.
Pokrowiec English Breakfast
Pokrowiec English Breakfast: żakardowy pokrowiec w odcieniach bieli i szarości. Dzięki technologii Adaptive® zapewnia regulację temperatury, niwelując dyskomfort przegrzewania się w nocy, zaś technologia Purotex+ redukuje alergeny o 90%, gwarantując bezpieczny sen.
Pokrowiec Baroque
Pokrowiec Baroque: elegancki pokrowiec z ozdobnymi detalami z miękkiego pluszu. Dzięki technologii Adaptive® obszycie reguluje temperaturę, zapobiegając przegrzewaniu się w nocy. Z kolei technologia Purotex+ redukuje ilość roztoczy czy alergenów pochodzących od zwierząt o 90%. Beżowe boki z weluru z ozdobnymi lamówkami dodają elegancji.
Pokrowiec Glamour
Pokrowiec Glamour: grubo tłoczony pokrowiec wykorzystujący technologię Purissimo®NTL, eliminującą alergeny oraz Climattres regulującą temperaturę. Zapewnia uczucie chłodzenia przy wzroście temperatury ciała i ciepła wraz z jej spadkiem. Boki zostały obszyte welurem w eleganckim szarym kolorze.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
HILDING