• Obniżka
  • Nowy
Stelaż DOUBLE BV MATERASSO
  • Stelaż DOUBLE BV MATERASSO
Outlet
MATERASSO

Stelaż DOUBLE BV MATERASSO 90x200 – OUTLET

584,00 zł 467,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 467,20 zł

Stelaż Double BV marki Materasso z regulacją twardości w części lędźwiowej.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Double BV to idealne rozwiązanie do łóżek z wbudowanym pojemnikiem na pościel. Dzięki jednostronnemu unoszeniu za pomocą tłoków gazowych, dostęp do schowka jest łatwy i wygodny. Konstrukcja stelaża składa się z 28 listew brzozowych, które są umieszczone w ramie przy użyciu elastycznych uchwytów, co zapewnia stabilność i wytrzymałość. Dodatkowe wzmocnienie w postaci pasa materiałowego na środku stelaża zwiększa jego trwałość i zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru. Stelaż Double BV został wyposażony w regulację twardości w części lędźwiowej. Jest idealnym podparciem dla materacy piankowych i lateksowych, zapewniając im solidne wsparcie.
UWAGA! Stelaż z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6,5 CM
Stelaż Double BV Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO