Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż CLASSIC HILDING
  • Stelaż CLASSIC HILDING
  • Stelaż CLASSIC HILDING
HILDING

Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING

209,00 zł
Nowy produkt

Solidny stelaż z regulacją twardości w części środkowej.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż jest niezbędnym elementem w większości łóżek. Od jego jakości zależy komfort naszego snu. Właściwie dobrany wspiera pracę materaca i zapobiega jego przedwczesnej eksploatacji. Model Family Classic jest wykonany z 28 drewnianych listew, które są wzmacniane poprzez klejenie warstwowe. Sprężyste listwy zostały umocowane w ramie za pomocą elastycznych uchwytów, pozwalających im na nieznaczny ruch we własnej osi. Dzięki temu stelaż właściwie dostosowuje się do pozycji, w jakiej wypoczywamy. W części lędźwiowej na listwach umieszczono pierścienie służące do regulacji twardości. Niewielkie odstępy między listwami nie blokują dostępu powietrza do materaca od spodu. Stelaż ma wysokość ok. 6-7 cm. Produkt można stosować z każdym rodzajem materaca. Stelaż przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Dostępny jest w wielu rozmiarach (w modelach 140x200 i większych złożony jest z dwóch niezależnych części).

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6-7 CM
Stelaż Family Classic Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
Rated 4.88 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Fajny!

Stelaż dobrze wykonany, z materiałów wysokiej jakości poza wkrętami, ponieważ przy montażu trzem się ukręciły łebki. <br /> Montaż łatwy, stelaż oceniam na b.dobry.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Kupujcie!

Stelaż do złożenia w godzinę, gdy się ma dwie lewe ręce. Po złożeniu już tylko same korzyści i satysfakcja. Porządna konstrukcja i składanie też proste. Polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Renia

Rewelacja!! Zaczęłam zmiany w łóżku najpierw od stelaża i teraz się zastanawiam czy wymiana materaca potrzebna bo taka różnica na plus że szok:) Po wymianie materaca to dopiero będzie!:) Polecam jak najbardziej! To był strzał w dziesiątkę!:)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

super zakup

doskonały, spełnia oczekiwania

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac Hilding Salsa

Super wygodny

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING