Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż CLASSIC HILDING
  • Stelaż CLASSIC HILDING
  • Stelaż CLASSIC HILDING
HILDING

Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING

249,00 zł
Nowy produkt

Solidny stelaż z regulacją twardości w części środkowej.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 80x200 42 249,00
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 90x200 48 259,00
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 100x200 15 279,00
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 120x200 26 349,00
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 140x200 27 399,00

Stelaż jest niezbędnym elementem w większości łóżek. Od jego jakości zależy komfort naszego snu. Właściwie dobrany wspiera pracę materaca i zapobiega jego przedwczesnej eksploatacji. Model Family Classic jest wykonany z 28 drewnianych listew, które są wzmacniane poprzez klejenie warstwowe. Sprężyste listwy zostały umocowane w ramie za pomocą elastycznych uchwytów, pozwalających im na nieznaczny ruch we własnej osi. Dzięki temu stelaż właściwie dostosowuje się do pozycji, w jakiej wypoczywamy. W części lędźwiowej na listwach umieszczono pierścienie służące do regulacji twardości. Niewielkie odstępy między listwami nie blokują dostępu powietrza do materaca od spodu. Stelaż ma wysokość ok. 6-7 cm. Produkt można stosować z każdym rodzajem materaca. Stelaż przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Dostępny jest w wielu rozmiarach (w modelach 140x200 i większych złożony jest z dwóch niezależnych części).

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6-7 CM
Stelaż Family Classic Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
Rated 4.80 on the scale 1 - 5 based on 10 customer reviews

stelaz

Prosty do zlozenia dziala jak nalezy

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Stelaż

Solidny i wart swojej ceny, choć wzięłam dwa i w jednym jest uszczypana listwa a drugi ma tylko cztery a nie sześć odmiennych mocowań pod lędźwie.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Fajny!

Stelaż dobrze wykonany, z materiałów wysokiej jakości poza wkrętami, ponieważ przy montażu trzem się ukręciły łebki. <br /> Montaż łatwy, stelaż oceniam na b.dobry.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Kupujcie!

Stelaż do złożenia w godzinę, gdy się ma dwie lewe ręce. Po złożeniu już tylko same korzyści i satysfakcja. Porządna konstrukcja i składanie też proste. Polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Renia

Rewelacja!! Zaczęłam zmiany w łóżku najpierw od stelaża i teraz się zastanawiam czy wymiana materaca potrzebna bo taka różnica na plus że szok:) Po wymianie materaca to dopiero będzie!:) Polecam jak najbardziej! To był strzał w dziesiątkę!:)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING