Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż CLASSIC HILDING
  • Stelaż CLASSIC HILDING
  • Stelaż CLASSIC HILDING
HILDING

Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING

269,00 zł
Nowy produkt

Solidny stelaż z regulacją twardości w części środkowej.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 80x200 44 269,00
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 90x200 37 279,00
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 100x200 14 299,00
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 120x200 26 369,00
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING Rozmiar: 140x200 23 429,00

Stelaż jest niezbędnym elementem w większości łóżek. Od jego jakości zależy komfort naszego snu. Właściwie dobrany wspiera pracę materaca i zapobiega jego przedwczesnej eksploatacji. Model Family Classic jest wykonany z 28 drewnianych listew, które są wzmacniane poprzez klejenie warstwowe. Sprężyste listwy zostały umocowane w ramie za pomocą elastycznych uchwytów, pozwalających im na nieznaczny ruch we własnej osi. Dzięki temu stelaż właściwie dostosowuje się do pozycji, w jakiej wypoczywamy. W części lędźwiowej na listwach umieszczono pierścienie służące do regulacji twardości. Niewielkie odstępy między listwami nie blokują dostępu powietrza do materaca od spodu. Stelaż ma wysokość ok. 6-7 cm. Produkt można stosować z każdym rodzajem materaca. Stelaż przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Dostępny jest w wielu rozmiarach (w modelach 140x200 i większych złożony jest z dwóch niezależnych części).

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6-7 CM
Stelaż Family Classic Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Bardzo dobry produkt

Prosty w montażu, zgodny z opisem, jestem zadowolony.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Stelaż 120/200

Żeberka w stelażu grubsze niż oryginalny kupiony z łóżkiem. Wszystko byłoby super, gdyby nie brak jednej deski wzmacniajacej ledzwia. Leżąc na materacu czulam pierwszy raz sprezyny. Śpi sie bardzo wygodnie. Mam nadzieję, ze wytrzymały.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Stelaż

Solidny i wart swojej ceny, choć wzięłam dwa i w jednym jest uszczypana listwa a drugi ma tylko cztery a nie sześć odmiennych mocowań pod lędźwie.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Fajny!

Stelaż dobrze wykonany, z materiałów wysokiej jakości poza wkrętami, ponieważ przy montażu trzem się ukręciły łebki. <br /> Montaż łatwy, stelaż oceniam na b.dobry.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Kupujcie!

Stelaż do złożenia w godzinę, gdy się ma dwie lewe ręce. Po złożeniu już tylko same korzyści i satysfakcja. Porządna konstrukcja i składanie też proste. Polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING