Stelaż Select Expert Hilding
  • Stelaż Select Expert Hilding
HILDING

Stelaż SELECT EXPERT HILDING

879,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości stelaż Select Expert Hilding z regulowanym manualnie zagłówkiem i podnóżkiem.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

SELECT EXPERT to stelaż dla osób, które w łóżku nie tylko śpią, ale również wypoczywają. Zapewnia idealne podparcie w czasie siedzenia. Stelaż Select Expert Hilding jest zbudowany z 42 giętych listew osadzonych w kauczukowych uchwytach 3D. Ich elastyczność aktywnie wspiera właściwe ułożenie ciała. Listwy zostały zabezpieczone specjalną folią, dzięki której unikniemy przetarcia pokrowca materaca. Folia ta chroni także drewno stelaża przed warunkami zewnętrznymi. Odstępy między listwami gwarantują właściwą cyrkulację powietrza pod materacem. Stelaż Hilding Select Expert posiada podnoszony manualnie zagłówek oraz podnóżek - takie rozwiązanie jest świetne dla osób, które np. dużo czytają w łóżku lub są zakatarzone. Uniesione nogi przywracają natomiast prawidłowe krążenie i sprawiają, że ich opuchlizna jest redukowana. Ponadto stelaż ten posiada regulację twardości w odcinku lędźwiowym, dzięki czemu można go dopasować do indywidualnych potrzeb. Należy go używać z materacami przeznaczonymi do stelaży regulowanych, np. lateksowymi. Jest dostępny w rozmiarach: 80x200 i 90x200. Wysokość stelaża: 9-10 cm.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 9-10 CM
Stelaż Select Expert Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty 3D
Rodzaj listew:
drewno klejone z folią zabezpieczającą
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Producent:
Hilding
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty 3D
Rodzaj listew:
drewno klejone z folią zabezpieczającą
HILDING