Stelaż TRIPLE T12 MATERASSO
  • Stelaż TRIPLE T12 MATERASSO
MATERASSO

Stelaż TRIPLE T12 MATERASSO

628,00 zł
Nowy produkt

Stelaż zbudowany z 42 listew brzozowych pokrytych folią carbon.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Triple T12 został wykonany z giętych listew brzozowych klejonych warstwowo. W wielu testach jakości potwierdzono odporność drewna na działanie wody i wilgoci. Cały stelaż został pokryty folią carbon. Nie ma więc ryzyka uszkodzenia materaca w kontakcie ze stelażem, a drewno uzyskało dodatkowe zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 42 listwy zostały połączone z ramą bukową za pomocą potrójnych uchwytów, przyczyniających się do większej elastyczności stelaża. Elastyczność ta przekłada się natomiast na lepszą pracę materaca. Gdy posiada on odpowiednie wsparcie, rozkładające równomiernie jego ciężar, materac nie ulega przedwczesnej eksploatacji. Stelaż posiada regulowaną za pomocą suwaków twardość w części biodrowej. W strefie T12 znajduje się aż dwanaście podwójnych listew wzmacniających. Stelaż, ze względu na gęstość rozlokowania elementów, pasuje do materacy piankowych, lateksowych i kieszeniowych.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8,5 CM
Stelaż Triple T12 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
2 lata
Producent:
Materasso
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
46
Mocowanie listew:
potrójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Gwarancja:
2 lata
Producent:
Materasso
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
46
Mocowanie listew:
potrójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO