Stelaż Select Classic Hilding
  • Stelaż Select Classic Hilding
HILDING

Stelaż SELECT CLASSIC HILDING

619,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości stelaż Select Classic Hilding z zabezpieczoną listwą z drewna klejonego i regulacją twardości w odcinku lędźwiowym.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż SELECT CLASSIC Hilding został przeznaczony do stosowania z najlepszymi jakościowo materacami. Chroni je przed zniszczeniem, przedwczesnym zużyciem oraz wspiera ich pracę. Stelaż jest utworzony z 42 giętych listew z drewna klejonego warstwowo. Są one dodatkowo zabezpieczone specjalną folią, która zwiększa żywotność drewna i chroni je przed wilgocią, a pokrowiec materaca przed przetarciami. Listwy zostały osadzone na specjalnych, kauczukowych uchwytach 3D, które dodają odpowiedniej sprężystości i ulepszają pracę materaca. Stelaż prawidłowo reaguje na punktowy nacisk i dostosowuje się odpowiednio do ciężaru użytkownika. Stelaż Hilding Select Classic posiada regulację twardości w odcinku lędźwiowym. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują najlepszego wsparcia w swoim łóżku. Regularny rozstaw listew powoduje, że powietrze swobodnie przepływa między wnętrzem materaca a otoczeniem. Stelaż Select Classic ma wysokość ok. 9-10 cm. Jest odpowiedni do wszystkich modeli materaca, szczególnie tych z delikatnymi wkładami. Dostępny w dwóch rozmiarach: 80x200 i 90x200.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 9-10 CM
Stelaż Select Classic Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty 3D
Rodzaj listew:
drewno klejone z folią zabezpieczającą
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Porządny stelaż

Takiego stelaża potrzebowałem, dobrze unosi materac, jest mega sprężysty i wygodny i sam ma aż 10cm wysokości co daje dobrą izolację od podłoża. Dzięki temu ramy łóżka nie zakrywają materaca. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Producent:
Hilding
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty 3D
Rodzaj listew:
drewno klejone z folią zabezpieczającą
HILDING