Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
HILDING

Stelaż SELECT CLASSIC

509,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości stelaż z zabezpieczoną listwą z drewna klejonego i regulacją twardości w odcinku lędźwiowym.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż SELECT CLASSIC Rozmiar: 80x200 8 509,00
Stelaż SELECT CLASSIC Rozmiar: 90x200 8 529,00

Stelaż SELECT CLASSIC został przeznaczony do stosowania z najlepszymi jakościowo materacami. Chroni je przed zniszczeniem, przedwczesnym zużyciem oraz wspiera ich pracę. Stelaż jest utworzony z 42 giętych listew z drewna klejonego warstwowo. Są one dodatkowo zabezpieczone specjalną folią, która zwiększa żywotność drewna i chroni je przed wilgocią, a pokrowiec materaca przed przetarciami. Listwy zostały osadzone na specjalnych, kauczukowych uchwytach 3D, które dodają odpowiedniej sprężystości i ulepszają pracę materaca. Stelaż prawidłowo reaguje na punktowy nacisk i dostosowuje się odpowiednio do ciężaru użytkownika. SELECT CLASSIC posiada regulację twardości w odcinku lędźwiowym. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują najlepszego wsparcia w swoim łóżku. Regularny rozstaw listew powoduje, że powietrze swobodnie przepływa między wnętrzem materaca a otoczeniem. Stelaż ma wysokość ok. 9-10 cm. Jest odpowiedni do wszystkich modeli materaca, szczególnie tych z delikatnymi wkładami. Dostępny w dwóch rozmiarach: 80x200 i 90x200.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 9-10 CM
Stelaż Select Classic Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty 3D
Rodzaj listew:
drewno klejone z folią zabezpieczającą
HILDING