Stelaż TRIPLE EXPERT T12 MATERASSO
  • Stelaż TRIPLE EXPERT T12 MATERASSO
MATERASSO

Stelaż TRIPLE EXPERT T12 MATERASSO

881,00 zł
Nowy produkt

Stelaż z manualną regulacją podnóżka i wezgłowia.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Triple Expert to wzbogacona wersja modelu Triple T12. Produkt wykonany został z drewna bukowego i brzozowego. 42 odpowiednio rozlokowane listwy zostały umieszczone w potrójnych, ruchomych uchwytach, co nadaje doskonałej elastyczności i przewiewności całej konstrukcji. Belki w górnych partiach są "strefowe" i tworzą wzdłuż stelaża rejony o różnych twardościach podparcia. Drewno zostało zabezpieczone folią Carbon przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi z otoczenia. Folia chroni również materac przed zniszczeniem. Stelaż możemy regulować manualnie w dwóch miejscach. Unoszony podgłówek z łatwością dostosujemy do pozycji w której najczęściej wypoczywamy. Regulacja dolnej części pozwoli na uniesienie nóg i przyczyni się do polepszenia krążenia. Standardowo ustawimy w nim również odpowiadającą nam twardość w części środkowej, w której znajdują się podwójne listwy. Produkt pasuje do materacy piankowych i lateksowych. Dzięki gęstemu rozlokowaniu listew materac nie zapada się i nie ulega deformacjom.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8,5 CM
Stelaż Triple Expert T12 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
2 lata
Producent:
Materasso
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Gwarancja:
2 lata
Producent:
Materasso
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO