Stelaż FLEX EXPERT R6 MATERASSO
  • Stelaż FLEX EXPERT R6 MATERASSO
MATERASSO

Stelaż FLEX EXPERT R6 MATERASSO

630,00 zł
Nowy produkt

Stelaż z listew brzozowych zaimpregnowanych olejkiem lawendowym i pokrytych folią carbon. Posiada regulację w trzech partiach.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż wykonany dla osób, które oczekują od łóżka maksymalnej wygody i komfortu. Trzystopniowa możliwość regulacji zadowoli nawet najbardziej wymagających. Standardowo dostosować w nim możemy twardość w części lędźwiowo-krzyżowej. To rozwiązanie cenione jest w szczególności przez klientów cierpiących na bóle kręgosłupa. Stosując podnoszony podnóżek poprawimy krążenie krwi w organizmie i pozbędziemy się uczucia zmęczonych nóg. Korzystając z regulacji podgłówka będziemy mogli natomiast dostosować go do ulubionej pozycji w której najczęściej śpimy. Podstawą stelaża jest 28 listew brzozowych poddanych specjalistycznej impregnacji, a następnie pokrytych folią carbon. Firma Materasso zastosowała w swoich produktach innowacyjny sposób impregnacji kwiatowym olejkiem. Folia chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi, a materac przed uszkodzeniami mechanicznymi. W bukowej ramie listwy zostały umieszczone przy pomocy elastycznych uchwytów z dodatkową amortyzacją pianową, które pomagają w jeszcze lepszy sposób dostosować się podłożu do nacisku i ciężaru użytkownika. Małe odstępy między częściami zezwalają na dobranie do stelaża dowolnego materaca. Na produkt udzielana jest 24 miesięczna gwarancja.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7,5 CM
Stelaż Flex Expert R6 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
10 lat
Producent:
Materasso
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Gwarancja:
10 lat
Producent:
Materasso
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO