Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż TRIPLE MOBIL T12
  • Stelaż TRIPLE MOBIL T12
MATERASSO

Stelaż TRIPLE MOBIL T12

2 333,00 zł
Nowy produkt

Innowacyjny stelaż z płynną regulacją elektryczną.

Rozmiar:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Triple Mobil T12 o wysokim standardzie posiada regulowaną za pomocą pilota część dolą i górną. Pełna automatyzacja jest wielkim ułatwieniem dla osób starszych lub chorych. Stelaż zbudowany jest z 42 listew wykonanych z brzozy syberyjskiej. Drewno jest odporne na pleśnie, grzyby i pasożyty. Mikroorganizmy te są bardzo szkodliwe dla zdrowia i mogą przyczynić się do wystąpienia wielu chorób i zaburzeń układu trawienia. Folia carbon, którą zostało powleczone drewno, zabezpiecza materac przed zniszczeniami mechanicznymi, a stelaż przed wilgocią i zabrudzeniami. Elastyczna konstrukcja jest umocniona środkowym pasem mocnego materiału. Produkt posiada regulację wysokości w dwóch miejscach oraz twardości w partii środkowej na podwójnych listwach R6. Aby odciążyć nogi i zredukować opuchnięcia lekarze zalecają codzienne podtrzymywanie ich w pozycji uniesionej przez co najmniej 15 minut. Regulowany podnóżek ułatwia zastosowanie się do tych zaleceń. Dostosowywana wysokość partii górnej pozwoli natomiast na czytanie w łóżku bez ryzyka obciążenia dla kręgosłupa. Do stelaża należy używać materacy piankowych i lateksowych.

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200 CM
Stelaż Triple Mobil T12 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Materasso
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
potrójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO