Stelaż TRIPLE MOBIL T12
  • Stelaż TRIPLE MOBIL T12
MATERASSO

Stelaż TRIPLE MOBIL T12 MATERASSO

2 626,00 zł
Nowy produkt

Innowacyjny stelaż Triple Mobil T12 Materasso z płynną regulacją elektryczną.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Triple Mobil T12 Materasso o wysokim standardzie posiada regulowaną za pomocą pilota część dolą i górną. Pełna automatyzacja jest wielkim ułatwieniem dla osób starszych lub chorych. Stelaż Materasso Triple Mobil T12 zbudowany jest z 42 listew wykonanych z brzozy syberyjskiej. Drewno jest odporne na pleśnie, grzyby i pasożyty. Mikroorganizmy te są bardzo szkodliwe dla zdrowia i mogą przyczynić się do wystąpienia wielu chorób i zaburzeń układu trawienia. Folia carbon, którą zostało powleczone drewno, zabezpiecza materac przed zniszczeniami mechanicznymi, a stelaż przed wilgocią i zabrudzeniami. Elastyczna konstrukcja stelaża Triple Mobil T12 jest umocniona środkowym pasem mocnego materiału. Produkt posiada regulację wysokości w dwóch miejscach oraz twardości w partii środkowej na podwójnych listwach R6. Aby odciążyć nogi i zredukować opuchnięcia lekarze zalecają codzienne podtrzymywanie ich w pozycji uniesionej przez co najmniej 15 minut. Regulowany podnóżek ułatwia zastosowanie się do tych zaleceń. Dostosowywana wysokość partii górnej pozwoli natomiast na czytanie w łóżku bez ryzyka obciążenia dla kręgosłupa. Do stelaża należy używać materacy piankowych i lateksowych.

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200 CM
Stelaż Triple Mobil T12 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
2 lata
Producent:
Materasso
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
potrójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Gwarancja:
2 lata
Producent:
Materasso
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
potrójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO