Stelaż FLEX MOBIL R6
  • Stelaż FLEX MOBIL R6
MATERASSO

Stelaż FLEX MOBIL R6 MATERASSO

1 650,00 zł

Stelaż Flex Mobil R6 Materasso z brzozową listwą giętą pokrytą folią carbon oraz mechanicznie regulowanym zagłówkiem i podnóżkiem.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Wybór stelaża jest równie istotny jak dobór właściwego materaca. Oba te produkty, dla zapewniania maksymalnej wygody, powinny ze sobą idealnie współgrać. Model Flex Mobil R6 cechuje się wyjątkową elastycznością uzyskaną dzięki zastosowaniu ruchomych uchwytów oraz listew z brzozy syberyjskiej. Drewno to posiada sporą wytrzymałość i odporność na grzyby, pleśnie i pasożyty. W tym stelażu zostało ono dodatkowo zabezpieczone folią carbon. Pokrycie ma na celu nie tylko ochronę stelaża przed czynnikami atmosferycznymi, ale również zabezpiecza materac przed uszkodzeniami w bezpośrednim kontakcie z nim. W strefie środkowej zastosowano listwy R6 o podwójnej grubości, uzyskując lepszą wytrzymałość na obciążenia. Dodatkowym wzmocnieniem całości jest pas biegnący przez środek materaca. Stelaż Flex Mobil R6 Materasso posiada dwie niezależne od siebie regulacje, sterowane za pomocą pilota. Udogodnienie takie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów i jest sporym ułatwieniem dla osób, które z powodu choroby zmuszone są do ciągłego leżenia w łóżku. Do stelaża odpowiednie będą materace z wkładem piankowym lub lateksowym. Stelaż Flex Mobil R6 zapewnia właściwą wentylację materaca i odpowiednio rozkłada jego ciężar zapobiegając zniekształceniom.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7.5 CM
Stelaż Flex Mobil R6 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Materasso
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Producent:
Materasso
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO