Stelaż S double T5 MATERASSO
  • Stelaż S double T5 MATERASSO
MATERASSO

Stelaż S DOUBLE T5 MATERASSO

452,00 zł
Nowy produkt

Wolnostojący stelaż z elastycznych listew brzozowych.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Stelaż S Double T5 to model wykonany z 28 listew z brzozy syberyjskiej. Drzewo rosnące w surowym klimacie ma wysoką odporność na pasożyty, pleśnie i grzyby. Zastosowanie go w stelażach podnosi również ich wytrzymałość na działanie wilgoci. W modelu S Double T5 listwy zamontowano w ramie ze sklejki bukowej za pomocą podwójnych, ruchomych, gumowych uchwytów. Stelaż wyposażony jest w nóżki o wysokości 15 lub 20 cm, które w razie potrzeby można bez problemu wykręcić. Stelaż posiada regulację T5, tzn. pięć listew podwójnych zapewniających mu właściwą trwałość i wytrzymałość. Na nich również znajdują się suwaki pozwalające na modyfikację twardości w rejonie lędźwiowym. Wzmocnieniem konstrukcji jest przeprowadzony przez środek pasek. Produkt polecany jest do materacy lateksowych, piankowych i kieszeniowych. Dzięki niemu materace zabezpieczone są przed odkształceniami oraz właściwie wentylowane od dołu. Produkt przez dwa lata jest objęty gwarancją producenta. Dostępny w wielu rozmiarach.
UWAGA! Wysokość nóżek należy podać w komentarzu podczas składania zamówienia. W przypadku braku informacji stelaż zostanie wysłany z nóżkami o wysokości 20 cm.

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200 CM
Stelaż S Double T5 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
2 lata
Producent:
Materasso
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Zdecydowana pochwała.

Prosty ale świetnie pomyślany i solidnie wykonany stelaż. Doskonały pomysł rozwiązania wolnostojącego bez ramy. Elementy konstrukcji i nóżki solidne. Dobry naturalny materiał przyjemnie pachnący świeżym drewnem. Sklejka dobrej jakości. Drobne niedoskonałości kilku deseczek (uszczypane fragmenty z ostrymi zadziorami, ale tylko parę takich miejsc i to od spodu, bez kontaktu z materacem) nie obniżają mojej oceny, choć wolałbym by ich nie było. Prosty sposób trwałego połączenia dwóch stelaży w jedno łóżko sprawdza się bardzo dobrze. Nasz tani i miękki materac dotychczas będący ekonomicznym kompromisem zyskał świetne sprężyste wsparcie i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Duży plus za drobny detal o którym pomyślał producent - ograniczniki zakładane na ramę stelażu zabezpieczają materac przed przesuwaniem, co dla zastosowania bez ramy łóżka jest bardzo przydatne. Małe, a cieszy :)<br /> Przesyłka nadeszła później niż pierwotnie się spodziewałem, ale była solidnie zapakowana, a kurier profesjonalnie przeprowadził dostawę.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Gwarancja:
2 lata
Producent:
Materasso
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO