Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
HILDING

Stelaż FAMILY LIFT

479,00 zł

Podnoszony stelaż z giętą listwą i dostępem do pojemnika.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż FAMILY LIFT Rozmiar: 70X200 6 479,00
Stelaż FAMILY LIFT Rozmiar: 80x200 4 479,00
Stelaż FAMILY LIFT Rozmiar: 90x200 3 489,00
Stelaż FAMILY LIFT Rozmiar: 100x200 2 499,00
Stelaż FAMILY LIFT Rozmiar: 120x200 1 549,00

Łóżka z pojemnikami na pościel są bardzo praktyczne, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Należy dopasowywać do nich specjalne stelaże z unoszoną ramą. Model FAMILY LIFT od firmy Hilding jest specjalnie zaprojektowany do tego typu łóżek. Posiada otwieraną na gazowych podnośnikach część dolną, dzięki czemu zyskujemy swobodny dostęp części łóżka znajdującej się tuż pod nim. Stelaż jest wykonany z 28 giętych listew drewnianych, klejonych warstwowo. Są one równomiernie rozmieszczone na całej jego długości i przymocowane do ramy za pomocą elastycznych uchwytów gumowych. Niewielkie odległości między nimi sprawiają, że ciężar materaca zostaje równomiernie rozłożony na powierzchni. Stabilności konstrukcji nadaje pas wzmacniający przeprowadzony przez środek produktu. W jego części lędźwiowej znajdują się suwaki pozwalające na dostosowanie twardości tej części do indywidualnych upodobań. Stelaż współpracuje prawidłowo z każdym rodzajem materaca. Dostępny w pięciu wymiarach.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6-7 CM
Stelaż Family Lift Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Hilding
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Stelaż FAMILY LIFT

Spełnia moje oczekiwania, dobra jakość wykonania, jetem zadowolona z wyboru i zakupu

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING