Stelaż Apollo I Janpol
  • Stelaż Apollo I Janpol
  • Stelaż Apollo I Janpol
JANPOL

Stelaż APOLLO I JANPOL

308,00 zł

Stelaż Apollo I zbudowany z brzozowych listew giętych, z regulacją twardości w odcinku lędźwiowym.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Warunkiem prawidłowej pracy materaca jest jego odpowiednie dopasowanie do stelaża. Jeśli te dwa produkty będą ze sobą odpowiednio współgrały, wydłuży to w znacznym stopniu żywotność ich obu oraz wzmocni korzystne właściwości. Model Apollo I jest uniwersalny i nadaje się w szczególności do materacy piankowych i lateksowych. Składa się z 28 giętych listew brzozowych, które zostały umieszczone w ramie za pomocą elastycznych uchwytów. Odstępy między listwami wynoszą zaledwie 3 cm, dzięki czemu ciężar materaca zostaje równomiernie rozłożony, a ciało podparte na całej długości. Stelaż jest wytrzymały nawet na bardzo duże obciążenia. Jego atutem jest możliwość dostosowania preferowanej przez nas twardości w odcinku lędźwiowym. Model Apollo I ma wysokość 7 cm i występuje w wielu wymiarach. Idealny do łóżek o wysokiej burcie. Warunkiem jego właściwego funkcjonowania jest podparcie konstrukcji w co najmniej 3 miejscach (góra, środek, dół). Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Posiada pięcioletnią gwarancję.

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200; 120x200 CM
Stelaż Apollo 1 Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Janpol
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Producent:
Janpol
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
JANPOL