Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
MATERASSO

Stelaż FLEX R6

445,00 zł
Nowy produkt

Stelaż z gęstą listwą giętą zabezpieczony folią Carbon.

Rozmiar:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Model FLEX R6 to klasyczny stelaż bez regulacji ułożenia. Posiada gęstą listwę giętą, która wspomaga pracę materaca i zapewnia mu dostęp powietrza od dołu. Na całej długości znajduje się 28 listew, a odległość pomiędzy nimi jest na tyle mała, że stelaż może być stosowany zarówno z materacami piankowymi, lateksowymi, jak i kieszeniowymi. W odcinku lędźwiowym znajduje się podwójna listwa, która utwardza w tym miejscu materac. Dodatkowo listwy i boki stelaża zostały obłożone specjalną folią Carbon. Folia zapobiega przed niszczeniem się pokrowca w kontakcie ze stelażem, a także chroni drewno przed wilgocią. Listwy mocowane są w bukowej ramie za pomocą podwójnych uchwytów gumowych, co dodaje im dodatkowej elastyczności. Na wytrzymałość stelaża wpływa też wzmacniający pas środkowy. Ciężar materaca zostaje równomiernie rozprowadzony na powierzchni więc nie powstają w nim zniekształcenia w miejscach nacisku przez ciało. Stelaż w rejonie narażonym na największe obciążenie jest wyposażony w listwy R6, posiadające podwójną grubość. Dodatkowo listwy w części górnej są strefowe, tzn. nadają produktowi różne twardości podparcia. Ciało w każdym ułożeniu będzie właściwie odpoczywało, bez nacisku zwrotnego ze strony stelaża i materaca. Stelaż o wysokości 8 cm ma nośność do 120kg.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Stelaż Flex R6 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Materasso
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO