Stelaż Flex R6 Materasso
  • Stelaż Flex R6 Materasso
MATERASSO

Stelaż FLEX R6 MATERASSO

445,00 zł
Nowy produkt

Stelaż Flex R6 Materasso z gęstą listwą giętą zabezpieczony folią Carbon.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Model FLEX R6 to klasyczny stelaż bez regulacji ułożenia. Posiada gęstą listwę giętą, która wspomaga pracę materaca i zapewnia mu dostęp powietrza od dołu. Na całej długości znajduje się 28 listew, a odległość pomiędzy nimi jest na tyle mała, że stelaż Flex R6 może być stosowany zarówno z materacami piankowymi, lateksowymi, jak i kieszeniowymi. W odcinku lędźwiowym znajduje się podwójna listwa, która utwardza w tym miejscu materac. Dodatkowo listwy i boki stelaża zostały obłożone specjalną folią Carbon. Folia zapobiega przed niszczeniem się pokrowca w kontakcie ze stelażem, a także chroni drewno przed wilgocią. Listwy mocowane są w bukowej ramie za pomocą podwójnych uchwytów gumowych, co dodaje im dodatkowej elastyczności. Na wytrzymałość stelaża Materasso Flex R6 wpływa też wzmacniający pas środkowy. Ciężar materaca zostaje równomiernie rozprowadzony na powierzchni więc nie powstają w nim zniekształcenia w miejscach nacisku przez ciało. Stelaż w rejonie narażonym na największe obciążenie jest wyposażony w listwy R6, posiadające podwójną grubość. Dodatkowo listwy w części górnej są strefowe, tzn. nadają produktowi różne twardości podparcia. Ciało w każdym ułożeniu będzie właściwie odpoczywało, bez nacisku zwrotnego ze strony stelaża i materaca. Stelaż Flex R6 Materasso o wysokości 8 cm ma nośność do 120kg.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Stelaż Flex R6 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Materasso
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Producent:
Materasso
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO