Stelaż Macedonia Janpol
  • Stelaż Macedonia Janpol
JANPOL

Stelaż MACEDONIA JANPOL

1 552,00 zł
Nowy produkt

Stelaż z listwą giętą oraz elektrycznie regulowanym podnóżkiem i zagłówkiem.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Macedonia to wysokiej klasy produkt z gęstą listwą giętą. Odległości pomiędzy 28 szczeblami wynoszą zaledwie 3 cm, więc może być stosowany nawet z najbardziej elastycznymi materacami oraz tymi posiadającymi delikatny wkład. Powietrze przepływa swobodnie między listwami i zachowuje materac w świeżości przez długi czas. Listwy umocowane są do ramy za pomocą elastycznych, gumowych uchwytów. Model nie posiada dzielonej strefy komfortu. Zawiera regulowaną twardość w odcinku lędźwiowym oraz regulowany podnóżek i zagłówek. Rama zarówno w odcinku dolnym, jak i górnym "łamie się" w dwóch miejscach, co podnosi komfort użytkowania i pozwala stelażowi wygiąć się do komfortowej pozycji. Za pomocą pilota możemy wybierać aż spośród pięciu płaszczyzn ułożenia ciała. Niezależnie od tego, czy śpimy, czy siedzimy w łóżku, kręgosłup zawsze jest stabilnie podparty. Silnik do regulacji działa bardzo cicho i pozwala na ustawienie każdej strefy osobno. Stelaż nadaje się do używania z materacami elastycznymi, które nie są utwardzane kokosem czy przekładkami tapicerskimi. Model Macedonia ma 7 cm wysokości i nośność do 110 kg. Jest dostępny w wielu klasycznych rozmiarach.

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200; 120x200 CM
Stelaż Macedonia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Janpol
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
gięte listwy
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Producent:
Janpol
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
gięte listwy
JANPOL