Stelaż DOUBLE EXPERT MATERASSO
  • Stelaż DOUBLE EXPERT MATERASSO
MATERASSO

Stelaż DOUBLE EXPERT MATERASSO

445,00 zł
Nowy produkt

Niezawodny stelaż z unoszoną ramą i regulowanym zagłówkiem.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Przy produkcji stelaży najczęściej stosuje się listwy brzozowe, które cechują się odpowiednią wytrzymałością i elastycznością. Tak też jest w przypadku tego modelu produktu firmy Materasso. Klejone listwy brzozowe o grubości 35 mm zostały umieszczone za pomocą elastycznych uchwytów w bukowej ramie. Dla wzmocnienia struktury przez środek przeprowadzono pasek stabilizujący. Stelaż posiada regulację twardości, która jest już powszechnie stosowana we wszystkich nowych modelach produktów. Funkcja ta pozwala na dostosowanie go do własnych preferencji odnośnie twardości podłoża. Stelaż będzie odpowiedni dla osób, które często czytają w łóżku lub oglądają telewizję. Regulacja zagłówka sprawi, że każdy dostosuje odpowiednią wysokość do własnych potrzeb. Wyróżnikiem stelaży marki Materasso jest specjalistyczna impregnacja olejkiem lawendowym. Lawenda ułatwia zasypianie i odstrasza insekty. Stelaż można stosować z materacami piankowymi i lateksowymi przeznaczonymi do stelaży ruchomych.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5,5 CM
Stelaż Double Expert Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
10 lat
Producent:
Materasso
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Gwarancja:
10 lat
Producent:
Materasso
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO