• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 140x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

4 465,00 zł 2 679,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 679,00 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Puls z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Puls został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu wygody podczas odpoczynku. Jego rdzeń składa się z zaawansowanych pianek oraz sprężyn kieszeniowych w systemie Multipocket, co zapewnia komfortową elastyczność punktową. Dzięki tej nowoczesnej budowie materac gwarantuje optymalne wsparcie i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Ponadto struktura materaca zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co zwiększa higienę i komfort użytkowania. Materac jest w miękkim pokrowcu Probiotex, który można prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko, w nieoryginalnej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC