• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING

Materac MODERN HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

2 299,00 zł 919,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 919,60 zł

Materac piankowy Modern Hilding w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Modern to nowoczesny i wygodny materac wykonany z solidnych pianek. Wewnętrzną strukturę stanowi elastyczna pianka, natomiast warstwy zewnętrzne składają się z profilowanej hybrydowej pianki oraz profilowanej wysokoelastycznej pianki. Materac jest dwustronny, a każda strona ma inny stopień twardości. Konstrukcja wkładu zapewnia prawidłowy przepływ powietrza, co tworzy środowisko sprzyjające higienicznemu snu. Dzięki podziałowi na 7 różnych stref twardości, każdy obszar ciała pozostaje właściwie podparty przez całą noc. Materac Modern jest także kompatybilny ze stelażami regulowanymi.
UWAGA! Materac w stanie dobrym. Na materac został nałożony rabat w wysokości 60%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Radomiu, przy ul. Warszawskiej 197. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Modern Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING