• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
KARIBIAN DESCANSO

Materac HERITAGE KARIBIAN DESCANSO 160x200 piankowy - OUTLET

5 273,00 zł 3 691,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 954,75 zł

Materac piankowy Heritage z kolekcji Karibian Descanso. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Heritage Karibian Descanso został stworzony z myślą o maksymalnym komforcie i wsparciu ciała podczas snu. Jego wyjątkową konstrukcję tworzą trzy warstwy: pianka Visco Therm, pianka Gel Therm i pianka HR, które wspólnie zapewniają doskonałą równowagę miękkości, podparcia i regulacji temperatury. Pierwsza warstwa, wykonana z pianki termoelastycznej Visco Therm, reaguje na temperaturę ciała, dopasowując się do jego kształtu, zapewniając podparcie i i komfortowo go otulając. Pianka Gel Therm dba o odpowiedni komfort cieplny podczas snu, a dzięki swojej strukturze o otwartych komórkach zapobiega przegrzewaniu się organizmu. Trzecia warstwa, pianka HR, stanowi solidną bazę materaca. Posiada ona zwiększoną gęstość i elastyczność, co zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i całego ciała.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 29 CM
Materac Heritage Karibian Descando
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
KARIBIAN DESCANSO