• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
KARIBIAN DESCANSO

Materac ELLE KARIBIAN DESCANSO 80x200 sprężynowy - OUTLET

5 444,00 zł 2 449,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 722,00 zł

Materac sprężynowy Elle z kolekcji Karibian Descanso. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Elle Karibian Descanso, charakteryzujący się oddychającą konstrukcją opartą na różnych rodzajach materiałów, stanowi doskonałą propozycję dla szerokiej grupy użytkowników. Ten innowacyjny materac wykorzystuje elastyczne sprężyny kieszeniowe, które uginają się punktowo pod wpływem nacisku ciała, co sprawia, że reaguje indywidualnie na ruchy użytkownika. Dodatkowo, materac Elle Karibian Descanso zawiera warstwę pianki Gel Therm, która posiada właściwości chłodzące, skutecznie zapobiegając przegrzewaniu się. Pianka Memory Therm z kolei, doskonale dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika, oferując uczucie delikatnego otulenia. Pianka HR świetnie współpracuje z innymi materiałami, wzbogacając doznania śpiącego podczas odpoczynku. Ta różnorodność materiałów sprawia, że materac Elle Karibian Descanso spełnia różnorodne oczekiwania i potrzeby użytkowników.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 55%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Materac Elle Karibian Descando
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
KARIBIAN DESCANSO