• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac ALISTAR PAN MATERAC 160x200 piankowy - OUTLET

3 850,00 zł 2 695,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 695,00 zł

Materac piankowy Alistar z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Alistar marki Pan Materac to model wykonany z różnych rodzajów pianek, zapewniających zdrowy i komfortowy sen. Bazą materaca jest specjalnie profilowana pianka hybrydowa, która dzięki siedmiu strefom twardości optymalnie podtrzymuje każdą część ciała. Ten materiał sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza i redukuje przenoszenie drgań, gwarantując użytkownikowi spokojny sen bez odczuwania ruchów partnera. Pianka Visco, dostosowująca się do kształtu, nacisku i temperatury ciała, dba z kolei o dodatkowy komfort i podparcie. Natomiast górna warstwa to żelowa pianka Blue Soft, której otwartokomórkowa struktura doskonale reguluje przepływ ciepła i wilgoci, zapewniając świeżość podczas snu. Dodatkowo materac cechuje się wysokim stopniem odporności na odkształcenia, co gwarantuje jego długotrwałe użytkowanie.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w zastępczą folię. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Alistar Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC