• Wyprzedaż!
Outlet
SEMBELLA

Stelaż NATURA NV SEMBELLA 100x200 – OUTLET

359,00 zł 305,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 305,15 zł

Stelaż Natura NV o wymiarach 100x200 cm. Konstrukcja oparta na drewnianych listwach.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Natura NV zapewnia doskonałe podparcie ciała, co gwarantuje spokojny sen i wygodę przez całą noc. Skonstruowany z 20 drewnianych listew, zamocowanych na elastycznych uchwytach, stelaż równomiernie rozkłada ciężar materaca, chroniąc go przed przedwczesnym zużyciem. Przerwy między listwami umożliwiają swobodny przepływ powietrza, a to z kolei pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wentylacji materaca. Stelaż jest niezwykle wytrzymały i posiada dużą tolerancję wagową. Jego wysokość wynosi 5 cm, dlatego będzie odpowiedni do łóżek o niskich konstrukcjach.
UWAGA! Stelaż nowy. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 100x200 CM
Stelaż Natura NV Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA