• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac ALISTAR PAN MATERAC 160x200 piankowy - OUTLET

3 850,00 zł 2 695,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 695,00 zł

Materac piankowy Alistar z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Alistar marki Pan Materac to model wykonany z pianki, zapewniający zdrowe i wygodne miejsce do snu. Jego konstrukcja jest oparta na trzech różnych rodzajach pianek. Podstawę materaca stanowi specjalnie profilowana pianka hybrydowa, zapewniająca siedem stref twardości, by odpowiednio podtrzymać każdą część ciała. Ten materiał sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza i redukuje przenoszenie drgań, co sprawia, że użytkownik nie odczuwa ruchów partnera podczas snu. Pianka Visco dostosowuje się do kształtu, nacisku oraz temperatury ciała. Natomiast górna warstwa to żelowa pianka Blue Soft, której otwartokomórkowa struktura doskonale reguluje przepływ ciepła i wilgoci. Ponadto materac cechuje się wysoką odpornością na odkształcenia.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nowy, spakowany na płasko w oryginalnej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Alistar Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC