• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac GALIO PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy - OUTLET

4 550,00 zł 2 730,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 730,00 zł

Materac kieszeniowy Galio z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nowoczesny materac Galio jest doskonałym wyborem dla osób o dużych oczekiwaniach. Zapewnia on nie tylko stabilne podparcie dla sylwetki, ale także komfort i elastyczność. Dzięki konstrukcji ze wzmocnionymi sprężynami kieszeniowymi Hard, Galio jest niezwykle wytrzymały i odporny na odkształcenia, nawet podczas większego obciążenia. Materac posiada 7 stref twardości, dzięki czemu utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji. Przewiewna pianka Red Soft o zwiększonej gęstości zapobiega przegrzewaniu się, a jej komórkowa struktura zapewnia elastyczność, dostosowując się do zmieniających się punktów obciążenia podczas snu. Warstwa pianki Visco, reagująca na temperaturę ciała, doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki, reagując na rzeczywisty nacisk. Dolna warstwa materaca jest wykonana z trwałej pianki HR 35, która dzięki otwartej strukturze pozwala na odprowadzanie ciepła i wilgoci z wnętrza materaca, tworząc higieniczne i bezpieczne środowisko do snu.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zrolowany, w w zastępczej folii. Widoczne zabrudzenia. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Galio Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC