• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

5 515,00 zł 2 757,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 757,50 zł

Kieszeniowo-piankowy materac Puls Pan Materac. Materac w rozmiarze 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nowoczesny materac Puls zapewnia komfort podczas snu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Jego rdzeń składa się z różnorodnych komponentów, takich, jak: sprężyny typu Multipocket, elastyczna pianka Flexifoam, sprężysta pianka wysokoelastyczna i pianka termoelastyczna Visco, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki temu materac Puls zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa na całej długości oraz utrzymuje wysoki poziom higieny podczas snu. Dodatkowo odpowiednia cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca gwarantuje świeże i czyste środowisko snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w zastępczą folię. Widoczne delikatne przebarwienie na środku materaca, powstałe w wyniku zakurzenia. Na materac nałożony został rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC