• Wyprzedaż!
Stelaż SUPER R6 MATERASSO
  • Stelaż SUPER R6 MATERASSO
Outlet
MATERASSO

Stelaż SUPER R6 MATERASSO 100x200 – OUTLET

262,00 zł 235,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 235,80 zł

Drewniany stelaż Super R6 Materasso z elastycznymi listwami z drewna brzozowego. Wymiary stelaża: 100x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Super R6 od Materasso posiada solidną konstrukcję z mocnej drewnianej ramy i elastycznych listew z wytrzymałej brzozowej sklejki. Listewki są przymocowane podwójnymi gumowymi uchwytami, a centralna część, która najbardziej się zużywa, została wzmocniona sześcioma grubszymi listwami, odpornymi na nacisk. Rozstawienie listew pozwala na swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Stelaż ma wysokość 5,5 cm i jest kompatybilny z materacami sprężynowymi, piankowymi i lateksowymi.
UWAGA! Stelaż nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 10%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 100x200 CM
Stelaż Super R6 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO