Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20% Stelaż SUPER R6 MATERASSO
  • Stelaż SUPER R6 MATERASSO
Wyprzedaż
MATERASSO

Stelaż SUPER R6 MATERASSO 70x220 zmontowany – OUTLET

315,00 zł 252,00 zł

Drewniany stelaż Super R6 Materasso z elastycznymi listwami z drewna brzozowego. Wymiary stelaża: 70x220 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż SUPER R6 MATERASSO 70x220 zmontowany – OUTLET Rozmiar: 70x220 2 252,00
315,00

Praktyczny stelaż Super R6 marki Materasso składa się z solidnej drewnianej ramy, połączonej z elastycznymi listwami z trwałej brzozowej sklejki. Elementy zostały przytwierdzone do stelaża za pomocą podwójnych gumowych uchwytów. Środkowa część stelaża, na którą wywierany jest największy nacisk, została uzupełniona sześcioma listwami o większej grubości i podwyższonej odporności na nacisk. Listewki są od siebie odsunięte, co przekłada się na swobodny dopływ powietrza do wnętrza używanego materaca. Stelaż może być wykorzystywany z materacami sprężynowymi, piankowymi oraz lateksowymi. Wysokość stelaża wynosi 5,5 cm.
UWAGA! Stelaż kompletny, nowy, zmontowany, w oryginalnym opakowaniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 70x220 CM
Stelaż Super R6 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO