Materac SERTA SOHO HOUSE kieszeniowo-piankowy
  • Materac SERTA SOHO HOUSE kieszeniowo-piankowy
  • Materac SERTA SOHO HOUSE kieszeniowo-piankowy
SERTA

Materac SOHO HOUSE SERTA kieszeniowo-piankowy

5 190,00 zł

Wyjątkowy materac Soho House Serta z innowacyjnym wkładem z diamentowymi sprężynami i komfortowymi piankami: Visco i Hyper Soft HR.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Najnowszej technologii materac Soho House Serta o wysokości 31 cm to doskonały stosunek ceny do jakości i komfortu. Materac ten jest komfortowy i wykonany został z wysokiej jakości materiałów, takich jak np. naturalna bawełna oraz pamięciowa pianka Visco. Znajdziemy tutaj diamentowe sprężyny, które zapewniają elastyczne i progresywne podparcie dla ciała. Sprężyny kieszeniowe sprawiają, że przenoszenie drgań jest minimalizowane, ponadto pięciostrefowy wkład sprężynowy sprawia, że ciężar ciała rozkłada się równomiernie. Model ten wyposażono ponadto w oddychającą piankę Hyper Soft oraz doskonale dopasowującą się do kształtu ciała piankę pamięciową Visco, która dba o wysoki komfort wypoczynku. O odpowiedni komfort termiczny dba natomiast warstwa naturalnej bawełny nietkanej, która dodatkowo odpowiada za odprowadzanie wilgoci z materaca. Całość uzupełnia owcza wełna o właściwościach antyalergicznych, która nie tylko zwiększa higienę korzystania z materaca, ale również gwarantuje ciepło i wyjątkową miękkość.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: nowoczesny wkład kieszeniowy, w którym sprężyny ułożone zostały w strefy o odmiennym stopniu twardości. Zapewniają optymalne podparcie każdej części ciała na całej długości powierzchni spania. We wkładzie wykorzystano diamentowe sprężyny, wpływające na jeszcze lepszą elastyczność i podparcie ciała.
Pianka Visco
Pianka Visco: termoelastyczna pianka, która pod wpływem ciepła i nacisku ze strony użytkownika doskonale dopasowuje się do jego sylwetki. Zapewni optymalne podparcie ciała, poprawiając krążenie krwi oraz redukując nadmierne napięcia. Jest to wysokiej jakości pianka, która po ustaniu nacisku powoli powraca do swojej pierwotnej formy.
Pianka HyperSoft HR D36
Pianka HyperSoft HR D36: lekka, miękka i sprężysta pianka, która doskonale dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała. Zapewnia delikatne otulenie podczas snu. W połączeniu z innymi pianki i wkładem sprężynowym tworzy wysokiej jakości, komfortowy materac.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 31 CM
Twardość - średni
Materac Soho House Serta  - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: stylowy i elegancki pokrowiec, który tworzy tkanina z wiskozą. Pokrowiec zapewnia odpowiedni poziom wentylacji oraz odprowadzania wilgoci. Wpływa na zachowanie wysoce higienicznych warunków podczas snu. Ponadto jest bardzo przyjemny i delikatny w dotyku.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
31 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
31 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dla par
SERTA