KARIBIAN DESCANSO

Materac ABSOLUT KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

4 069,00 zł

Twardy dwustronny materac Absolut Karibian Descanso z systemem sprężyn kieszeniowych i kompozycją pianek, które gwarantują wysoki komfort odpoczynku.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Absolut z kolekcji Gold Pocket Spring marki Karibian Descanso to ergonomiczny materac o wysokim stopniu twardości z wkładem ze sprężyn kieszeniowych pokrytych ochraniaczem z filcu oraz z trzech rodzajów elastycznych pianek, które wspólnie zapewniają znakomite wsparcie i wygodę podczas snu. Sprężystość zwiększa miękkie włókno syntetyczne typu Hollow. Zastosowane materiały umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Oddychające podłoże wpływa na wyższy poziom higieny. Strefy wypoczynku, których w tym materacu jest 7, są dopasowane do siły nacisku poszczególnych partii ciała i utrzymują sylwetkę użytkownika w prawidłowej pozycji. Wzmacniająca boki skrzynia obwodowa chroni krawędzie przed wgnieceniami, dzięki czemu siedzenie lub spanie na brzegu materaca nie powoduje ich deformacji. W parze z ponadprzeciętnym komfortem, jaki gwarantuje materac Absolut Karibian Descanso, idzie unikalne wzornictwo pokrowca. Ozdobne detale i bardzo estetyczne wykończenie sprawiają, że materac będzie efektownym elementem wyposażenia sypialni.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: termoaktywna pianka o gęstości 50 kg/m3, która dostosowuje się do kształtów ciała pod wpływem nacisku i temperatury organizmu. Po ustaniu oddziaływania tych czynników wraca do pierwotnego kształtu (to tzw. efekt pamięci).
Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: miękka pianka, która daje przyjemne uczucie otulenia i lekkości, pozwalając użytkownikowi na relaksujący odpoczynek.
Pianka HR
Pianka HR: wytrzymała pianka poliuretanowa o gęstości 28 kg/m3, charakteryzująca się wysoką elastycznością, a także dobrą przepuszczalnością powietrza dzięki porowatej strukturze.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: drobne sprężynki zamknięte w oddzielnych woreczkach (kieszonkach), dzięki czemu działają niezależnie od siebie. Każda z nich reaguje na nacisk tylko na nią wywierany, co przekłada się na dobre punktowe wsparcie ciała. Mają zdolność redukcji transferu ruchu. Absorbują drgania, dzięki czemu jedna osoba nie odczuwa wstrząsów wywołanych przez ruch drugiej osoby. Oferują również doskonałą cyrkulację powietrza w materacu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Twardość - twardy
Absolut Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Viscosa Stretch
Pokrowiec Viscosa Stretch: miękki, elastyczny i oddychający pokrowiec wykonany z wysokiej jakości materiałów. Poprawia komfort snu i umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny materaca. Posiada elegancki design. Został wyposażony w uchwyty.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
28 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
28 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
KARIBIAN DESCANSO