SERTA

Materac V-COMFORT SERTA kieszeniowy

3 790,00 zł

Ekskluzywny materac V-Comfort Serta z innowacyjnym systemem sprężyn Diamond Spring System.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Materac V-Comfort Serta stworzony został z myślą o osobach szukających wyjątkowego komfortu podczas snu. Jest to model z ekskluzywnej serii materacy amerykańskiego producenta, który w swoich produktach wykorzystuje najwyższej jakości komponenty. Materac V-Comfort Serta zapewnia idealne podparcie kręgosłupa przez całą noc. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Diamond Spring System oraz nowoczesnych pianek powierzchnia materaca doskonale reaguje na ciało użytkownika, tworząc optymalne warunki do odpoczynku i regeneracji. Każda ze sprężyn umieszczona została w osobnej kieszonce, dzięki czemu powierzchnia materaca ugina się tylko w miejscach nacisku. Jest to niewątpliwa zaleta w sypialniach małżeńskich, gdzie ruchy jednego z partnerów nie wpływają na sen drugiej osoby. W materacu V-Comfort Serta wykorzystano również specjalną technologię Postur Perfection 2, która odpowiada za zapewnienie 2 razy większego wsparcia dla kręgosłupa i ciała w obszarze talii. V-Comfort Serta to nie tylko wygoda i komfort użytkowania, ale również stylowy design. Elegancki pokrowiec wykonany z tkaniny Aloe Vera o właściwościach relaksujących i odprężających z pewnością trafi w gusta każdego użytkownika.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: wysokiej jakości system sprężyn Diamond Spring System, który tworzy idealne podparcie dla kręgosłupa na całej długości. Sprężyny, dzięki umieszczeniu w osobnych kieszonkach, pracują indywidualnie, niezależnie od siebie. Reagują tylko w miejscach nacisku, dzięki czemu ruchu jednej osoby nie są odczuwalne przez śpiącą obok osobę.
Pianka AG
Pianka AG: głównym zadaniem pianki AG jest zapewnienie odpowiedniej sztywności całej konstrukcji materaca. Sprężysta i elastyczna pianka doskonale sprawdza się jako warstwa oddzielająca sprężyny od warstw wierzchnich. Wykorzystanie tego rodzaju pianki, w połączeniu z innymi materiałami, zapewnia wyjątkowy komfort i wygodę podczas snu.
Pianka HyperSoft HR D36
Pianka AH D50 Hypersoft: pianka o sprężystej budowie, która zapewnia doskonałe dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby. Pianka dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała, tworząc delikatne otulenia podczas snu. Wykorzystanie kombinacji pianki AH D50 Hypersoft z innymi materiałami tworzącymi materac zapewnia wysokiej jakości, regeneracyjny sen.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 29 CM
Twardość - średni
Materac V-Comfort Serta  - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: elegancki pokrowiec stworzony z delikatnej i przyjemnej w dotyku tkaniny Aloe Vera o właściwościach zapewniających odprężenie i regenerację podczas snu. Pokrowiec wyróżnia się doskonałą przepuszczalnością, która przekłada się na zachowanie wysokiej higieniczności w produkcie. Tkanina cechuje się również wyjątkową wytrzymałością, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
29 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
29 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
SERTA