KARIBIAN DESCANSO

Materac ABSOLUT COOLER KARIBIAN DESCANSO sprężynowy

4 779,00 zł

Wysokiej jakości materac Absolut Cooler Karibian Descanso z nowoczesnym wkładem piankowo-sprężynowym.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Absolut Cooler Karibian Descanso to idealny wybór dla najbardziej wymagających użytkowników. Łączy w sobie najważniejsze zalety nowoczesnych pianek oraz wyjątkowej technologii sprężyn kieszeniowych. Górną warstwę stanowi innowacyjna pianka Memory Therm, która odkształca się pod wpływem ciepła. Dzięki temu perfekcyjnie okala każdą krzywiznę anatomiczną ciała, zapewniając niezwykle komfortowy, regeneracyjny sen. Warstwy pianki Super Soft oraz pianki HR zapewniają optymalną miękkość, sprężystość, a zarazem trwałość rdzenia. Komórkowa budowa pianek sprawia, że wilgoć jest oddawana z wnętrza materaca. Głównym komponentem modelu Absolut Cooler Karibian Descanto jest wkład kieszeniowy, który wyróżnia się elastycznością punktową – powierzchnia materaca ugina się wyłącznie w miejscu realnego nacisku, dzięki czemu materac ten jest doskonałym wyborem dla par. W zestawie pokrowiec Viscosa Stretch o jedwabistym wykończeniu, który jest wyjątkowo delikatny dla skóry.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: innowacyjna pianka z pamięcią kształtu, która reaguje nie tylko na nacisk, ale także temperaturę. Dzięki temu powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do sylwetki śpiącej osoby, podnosząc komfort wypoczynku. Struktura pianki zapewnia doskonałą przewiewność, a także perfekcyjne dopasowanie kształtu do przyjętej pozycji snu, przy jednoczesnej redukcji nacisku.
Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: wykonana z najwyższej jakości materiałów pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała, a zarazem optymalnie go podpiera. Miękki i elastyczny komponent, która zapewnia poczucie maksymalnego komfortu i otulenia.
Pianka HR
Pianka HR: pianka o dużej gęstości, która dzięki porowatej strukturze jest odporna na nagromadzanie się wilgoci i alergenów. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, jest wyjątkowo odporna na odkształcenia, co przekłada się na zwiększoną trwałość materaca.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej kieszonce, co sprawia, że pracują niezależnie od siebie. Powierzchnia takiego materaca reaguje na nacisk punktowy, a każda część ciała jest optymalnie podpierana. Wkład kieszeniowy wyróżnia się trwałością oraz tym, że nie przenosi drgań na inne obszary materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Twardość - twardy
Absolut Cooler Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Viscosa Stretch
Pokrowiec Viscosa Stretch: wykonany z dzianiny wykonanej z użyciem wiskozy, która wyróżnia się jedwabistym, delikatnym wykończeniem. Miękka, chłodna powierzchnia pokrowca sprawia, że sen jest higieniczny i jeszcze bardziej komfortowy.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
28 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
28 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
KARIBIAN DESCANSO