HILDING

Materac OTELLO DELUXE EDITION BY HILDING kieszeniowy

7 690,00 zł

Wysokiej jakości materace Otello z najnowszej kolekcji DeLuxe by Hilding. Materac dostępny w 4 pokrowcach do wyboru.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 25 dni roboczych
Ilość:

Materac kieszeniowy Otello DeLuxe Edition by Hilding to połączenie elegancji i nowoczesności. Charakteryzuje się klasycznym stylem, uzupełnionym o innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jego niezwykła elastyczność, wynikająca ze starannie dobranych materiałów, idzie w parze z doskonale zbalansowanym połączeniem komfortu i wsparcia, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wierzchnią warstwę materaca stanowi zintegrowany topper Pillow Top, który został wykonany z delikatnej włókniny. Dzięki temu wypoczynek jest niezwykle komfortowy, bez względu na pozycję snu. Kolejne warstwy materaca stanowią wyjątkowe pianki: miękka i higieniczna SuperSoft, a także trwała i elastyczna pianki TigerTouch. Rdzeń materaca został wykonany z nowoczesnego wkładu MultiPocket IntelSystem HD, który łączy setki sprężyn w dwóch rodzajach. Ten komponent zapewnia optymalne podparcie sylwetki oraz idealną adaptację, bez względu na typ sylwetki użytkownika. Materac posiada cztery wyjątkowe pokrowce do wyboru, które dopełniają ekskluzywny charakter modelu Otello DeLuxe Edition by Hilding.

Pillow Top
Pillow Top: jest to zintegrowany z materacem topper, który gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Został wypełniony warstwą puszystej włókniny, zapewniającej miękkość i przyjemne odczucie otulenia, co przekłada się na spokojny, regeneracyjny sen.
Pianka SuperSoft
Pianka SuperSoft: innowacyjna pianka o bardzo wysokiej gęstości, która zapewnia komfort i miękkość, bez względu na wagę użytkownika. Dzięki otwartokomórkowej strukturze komponent doskonale przepuszcza powietrze, co przekłada się na zwiększoną higieniczność materaca.
Pianka TigerTouch
Pianka TigerTouch: trwała i przewiewna pianka, która zwiększa sprężystość i twardość materaca. Stworzona do współpracy z wkładem sprężynowym – zabezpiecza je przed odkształceniami, a także gwarantuje optymalną elastyczność powierzchni.
Sprężyny MultiPocket IntelSystem HD
Sprężyny MultiPocket IntelSystem HD: komponent łączy w sobie dwa rodzaje sprężyn – Multi i Mini. Jest to najnowocześniejszy typ wkładu kieszeniowego, który zapewnia idealne podparcie sylwetki. Każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej kieszonce, dlatego powierzchnia idealnie adaptuje się do kształtu anatomicznego.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 34 CM
Twardość - średni
Otello - budowa
Pokrowiec Modern
Pokrowiec Modern: górna warstwa pokrowca została wykonana z grubej dzianiny wiskozowej. Materiał ten jest niezwykle delikatny i przyjazny nawet dla wrażliwej skóry – odznacza się wysoką przewiewnością. Na bokach znajdują się praktyczne uchwyty, natomiast spód został obszyty materiałem 3D, który pozwala na swobodny przepływ powietrza. Pokrowiec łączy w sobie wytworną elegancję z maksymalną funkcjonalnością.
Pokrowiec English Breakfast
Pokrowiec English Breakfast: ekskluzywny, pikowany pokrowiec, wykonany z żakardowej tkaniny o delikatnym połysku. Zastosowana w nim technologia Adaptive® wpływa na regulację temperatury, zapobiegając przegrzewaniu się podczas snu. Z kolei technologia Purotex+ sprawia, że pokrowiec redukuje ilość alergenów na powierzchni materaca, zapewniając komfortowy i bezpieczny odpoczynek. Warstwa PillowTop łączy nowoczesną piankę SuperSoft z miękką włókniną, co sprawia, że sen jest niezwykle komfortowy. Spód materaca został obszyty materiałem 3D, który zapewnia optymalny przepływ powietrza i wysoką higieniczność.
Pokrowiec Baroque
Pokrowiec Baroque: wierzchnią warstwę stanowi połączenie sprężystego lateksu oraz miękkiej włókniny. Technologia Adaptive® sprawia, że pokrowiec skutecznie reguluje temperaturę, zapobiegając przegrzewaniu się organizmu w czasie snu. Z kolei technologia Purotex+ ogranicza nagromadzanie się alergenów. Boki pokrowca zostały wykonane z miękkiego weluru, zdobionego eleganckimi lamówkami. Z kolei spód został obszyty materiałem 3D, gwarantującym swobodny przepływ powietrza.
Pokrowiec Glamour
Pokrowiec Glamour: luksusowy pokrowiec, wykonany z grubej warstwy PillowTop, łączącej lateks z miękką włókniną. Zapewnia wyjątkowy komfort wypoczynku oraz bezpieczne i higieniczne użytkowanie. Boki materaca zostały obszyte przyjemnym w dotyku welurem, z prążkowaną lamówką. Górna warstwa jest wykonana z grubej, tłoczonej tkaniny, która wyróżnia się wysoką przewiewnością. Pokrowiec zapewnia optymalną temperaturę bez względu na porę roku, a także wyjątkową higienę snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
34 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
34 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
HILDING