HILDING

Materac TIVANO HILDING kieszeniowy

4 999,00 zł

Materac kieszeniowy Tivano Hilding z kolekcji ECO, perfekcyjnie łączący miękkość z optymalnym podparciem ciała.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Nowoczesny materac kieszeniowy Tivano Hilding to propozycja dla osób, które poszukują naturalnych i ekologicznych rozwiązań. Model łączy w sobie niezwykłą miękkość i elastyczność, a zarazem optymalne podparcie ciała na całej jego długości. Rdzeń został wykonany z odpornych na odkształcenia, drobnych sprężyn PocketPlus, które zostały podzielone na 7 stref twardości. Dzięki temu materac Tivano Hilding zapewnia mocne wsparcie sylwetki, bez względu na przyjętą pozycję snu. Warstwa pianki lateksowej przekłada się na najwyższy stopień higieny snu – struktura pianki umożliwia właściwe odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci z wnętrza materaca. Z kolei pianka Naturalis, dzięki zastosowaniu naturalnego olejku rycynowego, jest szczególnie polecana osobom o wrażliwej skórze. Komponent odpowiada także za optymalny stopień twardości. Ostatnią warstwę materaca stanowi odporna na odkształcenia pianka wysokoelastyczna BIO, która łączy w sobie niezwykłą trwałość. Otwartokomórkowa struktura pianki BIO sprawia, że materac Tivano Hilding jest odpowiednio wentylowany. Materac został umieszczony w pokrowcu Linen, który dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych surowców (lnu, wełny i bawełny) jest bezpieczny dla zdrowia.

Lateks
Lateks: jeden z najbardziej higienicznych i oddychających komponentów dostępnych na rynku. System otwartych otworów umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła. Dzięki temu wilgoć nie jest nagromadzana we wnętrzu materaca, co przekłada się na bezpieczny i zdrowy sen, wolny od szkodliwych alergenów.
Pianka Naturalis
Pianka Naturalis: innowacyjna pianka nasączona naturalnym olejkiem rycynowym, który posiada niezwykłe właściwości łagodzące – docenią ją przede wszystkim osoby o wrażliwej i delikatnej skórze. Struktura pianki sprawia, że jest ona odpowiednio twarda, a przy tym elastyczna, dzięki czemu optymalnie podpiera ciało na całej długości.
Sprężyny PocketPlus
Sprężyny PocketPlus: rdzeń tworzy 7-strefowy system drobnych sprężynek. Każda z nich znajduje się w osobnej kieszonce, dzięki czemu powierzchnia ugina się punktowo, wyłącznie w miejscu realnego nacisku. Wkład sprężynowy doskonale dopasowuje się do krzywizn anatomicznych, bez względu na sylwetkę użytkownika. Jest to także doskonały wybór dla par z dużą różnicą wagową.
Pianka BIO
Pianka BIO: nowoczesna pianka wysokoelastyczna, w której szkodliwe związki chemiczne zostały zastąpione naturalnym olejkiem sojowym. Jest to komponent polecany alergikom oraz osobom z wrażliwą skórą. Otwartokomórkowa struktura ułatwia odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Tivano - budowa
Pokrowiec Linen
Pokrowiec Linen: wykonany z użyciem włókien lnu, wełny jagnięcej oraz bawełny organicznej. Wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia oraz surowców potencjalnie alergennych. Niezwykle delikatny dla skóry i przyjemny w dotyku, a przy tym oddychający. Posiada niezwykłe właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu chroni organizm zarówno przed przegrzaniem, jak i wychłodzeniem.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
przyjazny dla środowiska
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
naturalne surowce
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
przyjazny dla środowiska
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
naturalne surowce
Informacje dodatkowe:
jednostronny
HILDING