• Obniżka
Materac Oxygen Motion Materasso
  • Materac Oxygen Motion Materasso
Promocja
MATERASSO

Materac OXYGEN MOTION MATERASSO piankowy

1 965,00 zł 1 572,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 965,00 zł

Piankowy materac Oxygen Motion z wkładem z pianki Oxygen, Nightfly i Lavender. Materac w pokrowcu Aloe Vera Visco.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Materac Oxygen Motion to jedna z najnowszych propozycji z kolekcji Greenline Materasso. Materac tworzy kompozycja trzech wysokiej jakości pianek, których ułożenie zapewnia doskonałe podparcie ciała na całej długości. Podstawę materaca Oxygen Motion tworzy nowoczesna pianka, w której poprawione zostały parametry wytrzymałościowe w porównaniu do standardowej pianki Eliocell, dzięki czemu jest to pianka niezwykle odporna na odkształcenia. Co więcej, jest to w pełni ekologiczny materiał, w którym zastosowano naturalny olejek lawendowy o właściwościach antyalergicznych. Warstwy wierzchnie, odpowiadające za komfort spania, tworzy kombinacja pianek wysokoelastycznych: Nightfly i Oxygen. Są to elastyczne pianki, które utrzymują ciało w stabilnej pozycji przez całą noc, zapewniając odpowiedni komfort i wygodę podczas snu. Materac Oxygen Motion dostępny jest w wyjątkowym pokrowcu Aloe Vera z dodatkowym pikowaniem pianką termoelastyczną. Materac objęty został aż 10-letnią gwarancją potwierdzającą jakość produkcji i zastosowanych materiałów.

Pianka Lavender
Pianka Lavender: ekologiczna pianka, w której zastosowano bezpieczne dla człowieka biokomponenty o właściwościach antyalergicznych. Dzięki zawartości olejku z lawendy pianka działa kojąco i uspokajająco na układ nerwowy. Lavender to wytrzymałość i odporność na odkształcenia, jak również elastyczność i sprężystość, które przekładają się na prawidłowe podparcie ciała podczas snu.
Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: włoska pianka stworzona na bazie wody. Jest to w pełni ekologiczna pianka bezpieczna zarówno dla środowiska, jak i człowieka. Wyróżnia się elastycznością punktową, dzięki której kręgosłup użytkownika podparty jest stabilnie w każdej części. Nightfly to komfort i wygoda podczas snu.
Pianka Oxygen
Pianka Oxygen: elastyczna, sprężysta i przewiewna pianka. Dzięki specjalnemu spienianiu tlenem pianka zyskała strukturę z otwartymi mikrokomórkami, zapewniającymi swobodną cyrkulację powietrza. Pianka Oxygen wyróżnia się wyjątkową sprężystością oraz elastycznością, dzięki którym redukuje naciski wywierane na ciało.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 cm
Twardość - średni-twardy
Oxygen Motion - budowa
Pokrowiec AloeVera Visco
Pokrowiec Aloe Vera Visco: tkanina pokrowca wzbogacona naturalnymi substancjami mineralnymi i aminokwasami o pozytywnym działaniu na skórę. Dodatkowe pikowanie pianką termoelastyczną przekłada się na jeszcze wyższy komfort podczas snu. Pokrowiec zdejmowany nadaje się do prania w warunkach domowych w 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
22 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
22 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Promocja
MATERASSO