MAGNIFLEX

Materac MAGNICOOL 10 FIRM MAGNIFLEX piankowy

3 140,00 zł

Innowacyjny materac Magnicool 10 Firm marki Magniflex dostępny w wielu standardowych rozmiarach do wyboru.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Magnicool 10 Firm Magniflex to produkt wyróżniający się zastosowaniem we wkładzie innowacyjnego materiału MagniCool, który łączy w sobie właściwości odpowiedzialne za regulowanie temperatury oraz zapewnienie wysokiego komfortu podczas snu. Pozostały wkład materaca budują pianki: Memoform, Eliosoft oraz Elioform, które tworzą optymalne podłoże doskonale dopasowujące się do anatomicznych krzywizn ciała użytkowników. Materac Magnicool 10 Firm to idealny wybór dla osób poszukujących ortopedycznego podparcia podczas snu oraz wysokiego poziomu higieny. Odpowiedni mikroklimat zachowany zostaje, dzięki wierzchniej warstwie, która odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz, redukując przy tym ilość drobnoustrojów w obrębie materaca. Magnicool 10 Firm jest również produktem medycznym, który spełnia m.in. normy przeciwodleżynowe. Na wkład materaca obowiązuje gwarancja na okres 2 lat - Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na okres 10 lat po wypełnieniu formularza.

Pianka Memoform
Pianka Memoform: wysokiej jakości materiał, który pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika, idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając optymalne podparcie na całej długości. Pianka Memoform wpływa pozytywnie na regenerację ciała podczas snu.
Pianka Elioform
Pianka Elioform: solidna pianka o dużej gęstości, która przekłada się na ortopedyczne podparcie sylwetki użytkownika. Pianka nie wywiera nadmiernego nacisku na ciało. Wyróżnia się również świetną przepuszczalnością powietrza oraz właściwościami odpowiedzialnymi za wchłanianie i odparowywanie wilgoci.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: wytrzymała i odporna na odkształcenia pianka, która zachowuje swoje walory użytkowe przez bardzo długi czas. Jej zaletą jest również zdolność do pochłaniania i odparowywania nadmiaru wilgoci, dzięki czemu w obrębie materaca, zachowana zostaje świeżość.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni-twardy
Materac Magnicool 10 Firm Magniflex - budowa
Pokrowiec MagniCool
Pokrowiec MagniCool: wysokiej jakości pokrowiec, w którym wykorzystano innowacyjny materiał MagniCool o właściwościach chłodzących i regulujących temperaturę. Pokrowiec ma zdolność do pochłaniania i odprowadzania nadmiaru wilgoci, dzięki czemu zapewnia optymalny mikroklimat w obrębie powierzchni spania. Pokrowiec można prać w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
MAGNIFLEX