• Obniżka
KARIBIAN DESCANSO

Materac ADDRESS KARIBIAN DESCANSO piankowy

3 125,00 zł 2 500,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 125,00 zł

Promocja kończy się za:
2024-06-16 00:00:00

Ergonomiczny materac Address Karibian Descanso o średnim stopniu twardości z 5 strefami komfortu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Address Karibian Descanso to model z serii Silver łączącej styl i wygodę, wykorzystującej specjalnie przygotowane tkaniny i cechującej się średnio-wysokim stopniem twardości. Materac Address stworzony jest z trzech rodzajów pianek o różnych parametrach, których połączenie zapewnia wysoki komfort nocnego odpoczynku. Pianka HR, Super Soft i Memory Therm tworzą podłoże, które znakomicie dopasowuje się do budowy anatomicznej ciała użytkownika, dając sylwetce ergonomiczne podparcie. Uzupełnieniem pianek jest wyjątkowo puszyste i sprężyste włókno syntetyczne typu Hollow. W konstrukcji wyodrębniono 5 stref komfortu dopasowanych pod względem twardości do siły nacisku poszczególnych partii ciała, dzięki czemu wszystkie części sylwetki zostają odciążone. Podłoże zapewnia doskonałą wytrzymałość, dodatkowo posiada boczne wzmocnienia dla jeszcze większej trwałości. Piankowy wkład obleczony jest wysokiej klasy miękkim pokrowcem, którego atrakcyjne wykończenie sprawia, że materac Address Karibian Descanso staje się prawdziwą ozdobą sypialni.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: pianka stworzona z wysokogatunkowych materiałów o gęstości 50 kg/m3. Posiada otwartokomórkową strukturę, co umożliwia swobodny przepływ powietrza i poprawia zdolność dostosowania się podłoża do ruchu ciała w różnych fazach snu. Reaguje na temperaturę ciała, dzięki czemu zwiększa się jej sprężystość. Przyczynia się do tego, by ciężar ciała rozkładał się równomiernie, co redukuje nacisk i polepsza jakość snu.
Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: miękka, elastyczna pianka, która dostarcza wyjątkowe doświadczenie komfortu podczas nocnego odpoczynku
Pianka HR
Pianka HR: wysokoodporna pianka o gęstości 28 kg/m3 stanowiąca bazę całej konstrukcji materaca. Wykazuje bardzo dobre właściwości adaptacyjne.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Twardość - średni
Address Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Superior Stretch
Pokrowiec Superior Stretch: łączy w sobie zalety funkcjonalne i niezwykle elegancki design. Wykonany został z materiału, który jest plamoodporny, cechuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozciąganie. Efektowne wzornictwo znakomicie wpisuje się we współczesne trendy w dziedzinie aranżacji sypialni.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
28 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
28 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
KARIBIAN DESCANSO