MOLLYFLEX

Materac VISCO SHAPE MOLLYFLEX piankowy

2 090,00 zł

Wysokiej jakości piankowy materac Visco Shape Mollyflex z wkładem z innowacyjnych pianek: Visco Elastic Piramidal Shape i Polilattex.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Materac Visco Shape marki Mollyflex to doskonały wybór dla osób, które pragną zapewnić sobie komfortowy sen i pełną regenerację organizmu. Rdzeń materaca stanowią dwa rodzaje pianek: Visco Elastic Piramidal Shape oraz wysokoelastyczna Polilattex. Pierwsza z nich idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, zaś wysokoelastyczna zapewnia odpowiednie wsparcie kręgosłupa, co sprzyja regeneracji organizmu podczas snu. Pokrowiec materaca Visco Shape został stworzony z myślą o komforcie. Do jego wykonania wykorzystano ekologiczne włókna bambusa, które nie tylko nadają mu miękkości, ale także doskonale radzą sobie z wilgocią i zapachami. Mikrootwory w pokrowcu sprzyjają również swobodnemu przepływowi powietrza, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury podczas snu. Ponadto materiał posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Połączenie wszystkich elementów sprawia, że materac Visco Shape tworzy idealny mikroklimat do snu oraz zapewnia przyjemne uczucie chłodu przez całą noc. Materac Visco Shape Mollyflex to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego.

Pianka Polilattex
Pianka Polilattex: niezwykle elastyczny i odporny na odkształcenia materiał. Pianka jest odpowiednio sprężysta, dzięki czemu dostosowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, zapewniając odpowiednią stabilność i komfort.
Pianka Visco Elastic Piramidal Shape
Pianka Visco Elastic Piramidal Shape: pianka jest znana ze swojej zdolności do doskonałego dopasowywania się do kształtów ciała. Reaguje na jego nacisk oraz temperaturę, co powoduje, że pianka staje się bardziej miękka, eliminując nacisk punktowy.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Visco Shape - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: przyjemny i delikatny w dotyku pokrowiec wykonany z ekologicznych włókien bambusa, które doskonale chłoną wilgoć i zapachy. Pokrowiec, dzięki specjalnym mikrootworom ułatwia przepływ powietrza, zapewniając odpowiednią termoregulację podczas snu. Włókna bambusa połączone z włóknami wiskozy tworzą świetny mikroklimat oraz zapewniają delikatne i przyjemne uczucie chłodu. Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
MOLLYFLEX