KARIBIAN DESCANSO

Materac HERITAGE KARIBIAN DESCANSO piankowy

3 271,00 zł

Wysokiej jakości materac Heritage Karibian Descanso w całości wykonany z nowoczesnych pianek.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Heritage Karibian Descanso został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i wsparciu podczas snu. Na jego unikalną budowę składają się trzy warstwy: pianka Visco Therm, pianka Gel Therm oraz pianka HR, które razem zapewniają doskonałą równowagę miękkości, podparcia i termoregulacji. Pierwsza warstwa, wykonana z pianki termoelastycznej Visco Therm, reaguje na temperaturę ciała, dostosowuje się do kształtu, podpiera je oraz przyjemnie otula. Pianka Gel Therm dba o komfort cieplny podczas snu. Dzięki otwartokomórkowej strukturze oraz termicznych właściwościach zapobiega przegrzewaniu się organizmu. Trzecia warstwa to pianka HR, która stanowi solidną bazę materaca. To materiał o zwiększonej gęstości i elastyczności, który zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i całego ciała. Materac Heritage Karibian Descanso został wyposażony w pikowany pokrowiec Superior Stretch, który oferuje nie tylko ochronę powierzchni snu, ale także estetyczny wygląd. Jego unikalny wzór dodaje wnętrzu elegancji i stylu.

Pianka Visco Therm
Pianka Visco Therm: termoelastyczna pianka, która doskonale reaguje na nacisk oraz temperaturę ciała, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu ciała niezależnie od jego pozycji.
Pianka Gel Therm
Pianka Gel Therm: otwartokomórkowa pianka wzbogacona o żel. Dzięki unikalnej mieszance materiałów, materac jest przewiewny i dba o właściwą temperaturę, zapewniając komfortowe warunki snu.
Pianka HR
Pianka HR: pianka charakteryzuje się otwartą strukturą, co sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza. Zapobiega to nadmiernemu gromadzeniu się wilgoci w obrębie materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 29 CM
Twardość - średni
Heritage Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Superior Stretch
Pokrowiec Superior Stretch: wykonany z wysokiej jakości komponentów, nowoczesny pokrowiec, podnoszący poziom komfortu snu. Przyjemna w dotyku struktura materiału sprawia, że odpoczynek staje się jeszcze bardziej wartościowy.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
29 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
29 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
KARIBIAN DESCANSO