Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex piankowy
  • Materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex piankowy
  • Materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex aranżacja
  • Materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex aranżacja
  • Materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex aranżacja
  • Pokrowiec materaca Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex
  • Materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex
MAGNIFLEX

Materac ARMONIA MAGNIGEL DUAL 12 MAGNIFLEX piankowy

6 490,00 zł

Wysoki, ekskluzywny materac Armonia Magnigel Dual 12 marki Magniflex.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Armonia Magnigel Dual 12 to produkt luksusowy, który wyróżnia się doskonałym podparciem ciała. Materac jest wysoki i komfortowy. Zawiera wymienną, żelową piankę Magnigel, dzięki której możliwy jest bezproblemowy przepływ powietrza, co zwiększa komfort snu, zapewniając przyjemne odświeżenie i chłodzenie w trakcie wypoczynku. W skład materaca wchodzi również termoelastyczna pianka Memoform oraz warstwy zimnych pianek – miększej Eliosoft i twardszej Elioform, które odpowiadają za ortopedyczne podparcie kręgosłupa. W szerszych rozmiarach materac dostępny jest w wersji Dual Comfort, pozwalającej na niezależne obracanie połówek materaca. Armonia Magnigel Dual 12 posiada ponadto zdejmowaną powłokę z wiskozy i tworzywa Outlast, którą można prać w 30°C, co ułatwia utrzymanie czystości.

Pianka Magnigel
Pianka Magnigel: żelowa pianka o właściwościach zapewniających świetny przepływ powietrza oraz elastyczność powierzchnia spania. Podczas snu pianka ogrzewa się do temperatury ciała, natomiast po ustaniu kontaktu ochładza się. Materace z pianką Magnigel zaleca są osobom zmagającym się z nadmierną potliwością.
Pianka Elioform
Pianka Elioform: sztywna, stabilna i trwała pianka Elioform. Struktura pianka opiera się na mikrokomórkach, które zapewniają odpowiedni przepływ powietrza oraz zdolność do wchłaniania i odparowywania wody. Charakteryzuje się właściwościami ortopedycznymi, dzięki czemu zapewnia stabilne i wygodne podparcie ciała na całej długości.
Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: higieniczna i oddychająca pianka o doskonałej zdolności do wchłaniania i odparowywania wilgoci. Pianka wyróżnia się niezwykłą trwałością i wytrzymałością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Zapewnia również optymalne podparcie ciała podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkaninę tworzą delikatne i przyjemne w dotyku włókna wiskozy oraz tworzywa Outlast. Pokrowiec doskonale wchłania wilgoć oraz zapewnia termoregulację podczas snu. Nadmiar ciepła jest pochłaniany i uwalniany, gdy temperatura ciała spadnie. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MAGNIFLEX